+371 28 335 424

12 etapu sejas tīrīšana

12 etapu sejas tīrīšana

12 etapu sejas tīrīšana

Sejas ādas tīrīšanas procedūra!

Sejas āda tiek pakļauta apkārtējai videi – ultraviolētais starojums, siltums, aukstums, gaisa piesārņojums, netīrumi, tāpēc nepieciešams veikt sejas ādas tīrīšanu un vecās ādas nolobīšanu. Procedūras laikā attīra ādu un sagatavo aparātprocedūrām, pēc tam nomierina ādu, lai nebūtu apsārtums uz sejas ādas. Procedūras apraksts  – kosmētikas noņemšana, pīlings, sejas tonizēšana, ultraskaņas pīlings, dimantu dermabrāzija,  kriomasāža, sejas maska, roku masāža vai dekoltē masāža, serums sejas ādai, acu krēms, sejas krēms.

Veicot sejas tīrīšanas procedūru iespējams atbrīvoties no melnajiem punktiem, kuri visbiežāk lokalizējas deguna, zoda rajonā,  āda tiek āttīrīta no pārragojušām daliņām, tiek izvadīti sviedru un tauku dziedzeru produkti, tiek slīpēti ādas nelīdzenumi, tiek uzlabota ādas mikrocirkulācija un limfrite.

Pēc sejas tīrīšanas procedūras ieteicams lietot ādai atbilstošu kosmētiku, veikt regulāru kopšanu mājas apstākļos, ievērojot šos noteikumus, iespējams pagarināt procedūras efektu, nedrīkst iet solārijā vai uzturēties ilgstoši saulē 3 dienas pirms un 3 dienas pēc procedūras.

Sejas tīrīšanas procedūras noturība atkarība no ādas tipa, cik aktīvi strādā sviedru un tauku dziedzeri, vai pareizi veic mājas kopšanu ādai, uzturs un fiziskās aktivitātes, tāpēc laiks, kad jāatkārtot šo procedūru katram klientam būs individuāls.

Sejas tīrīšanas procedūrā ir apkopotas dažādas aparātprocedūras, kas dos labu rezultātus, preocedūra ir nesāpīga, pat relaksējoša, kā ārī dod labus rezultātus. Procedūra ilgst 1 h un 15 min – 1h 30 min.

Sejas tīrīšanas procedūru nedrīkst veikt cilvēkiem, kuriem ir jebkādas ādas vai infekcijas slimības, kā arī ļaundabīgi vai labdabīgi audzēji, nesen veiktas ķirurģiskas operācijas uz sejas.

 

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Citi raksti

Kāpēc matu maskas padara matus taukainus un matu sakārtojums ātri noplok?
Kāpēc matu maskas padara matus taukainus un matu sakārtojums ātri noplok?   Bet, vai mēs zinām, kā pareizi lietot šo produktus? Vai mēs mākam izvēlēties mūsu matiem pareizo kopšanas līdzekli?...
Vaksācija
Vaksācija Vaksācija ir vispopulārākā procedūra, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma, izraujot to ar visu mata sakni. Profesionālas vaksācijas rezultātā āda ir gluda, skaista un kopta, pēc kuras matiņi ataug plānāki...