+371 28 335 424

Balayage krāsojums

Balayage krāsojums

Matu krāsošana balayage tehnikā

Pakalpojumā ietilpst :

 • Konsultācija pie SKAISTUMA BĀRA friziera-  maksimāla efekta sasniegšanai;
 • Matu krāsošana izvēlētajā tehnikā;
 • Matu mazgāšana;
 • Matu veidošana.

Kas ir balayage?

 •  Balayage kā krāsošanas tehnika radās Francijā 1970. gados, bet kļuva populāra 80. gados, un pēdējā laika piedzīvo atdzimšanu un veiksmīgi konkurē ar modē esošo ombre.
 • Balayage nosaukums burtiski tulkojams kā “braukt” vai “slaucīt”, “virzīt”. Un šie vārdi kopā diezgan precīzi noraksturo krāsošanas tehniku. Kad frizieris – kolorists krāso matus balayage metodē, vairums triepienu ir uzklāti vertikāli. Kolorists slauka ar otu pa matiem vertikāli, strādājot tikai ar sukas galu, un tikai uz virsējo matu slāni. Belayage is pazīstams ar to, ka krāsošana tiek veikta bez folija pielietojuma, celofāna un kupola, it īpaši, bez termo iedarbības. Tādā veidā sanāk dabiskā dzidrināšana, it kā saulē izbalējušu matu efekts. Balayage pieprasa smalkāku darbu, nekā ombre balināšana.

Balayage priekšrocības

 •  Balayage matiem – moderna frizēšanās procedūra. Bet tā ir piemērota ne tikai jaunām meitenēm, bet arī dāmām visos vecumos. Sakarā ar piedāvāto risinājumu daudzveidību, balayage piestāvēs sievietēm ar visdažādāko raksturu. Tā palīdzēs izcelties no pūļa ar spilgtu akcentu palīdzību, vai arī neuzkrītoši piešķirt frizūrai oriģinalitāti.
 • Balayage ir raksturīga viegla šķipsnu balināšana ar vienmērīgu krāsu pāreju. Ja Jums ir maiga matu krāsa un taisni mati, tad balayage ir domāta tieši Jums. Pēc definīcijas, balayage balināšana izskatās dabiski. Tā kā balināšanas krāsa tiek uzklāta vertikāli, Jūs neiegūsiet līniju, kas līdzinās ataugušo matu saknēm. Jūs varat gan taisnot matus, gan nesāt tos viļņveida vai cirtainus!

SKAISTUMA BĀRA friziera speciālisti iesaka izvēlēties balayage. Kāpēc?

 • Balayage imitē saules balinātas šķipsnas, un šis veidols ir aktuāls vasarai.
 • Balayage darbojas uz jebkādiem matiem: blondīnes, brunetes, rudmates – visas sievietes var izmēģināt mazliet izbalināt šķipsnas, padarīt dabisko krāsu bagātāku. Atšķirībā no tradicionālās krāsošanas vienā tonī, balayage piešķir matiem papildus apjoma efektu.
 • Balayage metodi ir iespējams veikt arī uz ļoti īsiem matiem.
 • Balayage var strādāt ar matu saknēm. Ļoti bieži, tā ir visproblemātiskākā matu daļa sievietēm. Tumšās matu saknes dažkārt bojā visu veidolu. Bet balayage ļauj paslēpt visus trūkumus ar sakņu krāsu, izlīdzināt un atvieglot kopējo matu toni.
 • Ar balayage palīdzību var izveidot delikātas sievišķīgas, kā arī drosmīgas un ekstravagantas frizūras. Šajā gadījumā, tas viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Pieredzējis stilists var tikai sniegt dažus padomus. Balayage var uztaisīt tikai atsevišķos posmos. Tā bieži gadās ar īsiem matu griezumiem. Šajā gadījumā var būt iekrāsotas līnijas gar seju vai aizmuguri. Turklāt, ar krāsas palīdzību bieži tiekizcelti atsevišķi moderno, asimetrisko frizūru posmi.

Vēl viena priekšrocība – šī krāsošanas metode ļauj uz ilgu laiku aizmirst par iešanu uz skaistumkopšanas saloniem, jo sakņu izskats paliek dabisks vai arī krāsa veidojas ļoti tuva savējai, mati ataug dabiski un izaugot nepateiksi, ka bijuši krāsoti. Jūs varat nākt uz atkārtotu procedūru ne agrāk kā pēc 3-4 mēnešiem. Līdz tam mati aug un izskatās labi kopti.


Kādas ir šī modernā matu krāsojuma priekšrocības?

 • Brondēšana, ombre, balayage, sombre  padarīs jūs vizuāli jaunāku,
 • Sejas āda izskatīsies manāmi svaigāka,
 • Sirmie mati tiks pilnībā aizkrāsoti,
 • Retāk būs jāpiekrāso ataugušās saknes,
 • Mati izskatīsies biezāki pateicoties rūpīgi piemeklētam krāsu salikumam un toņu pārejai.

Krāsojot šādus matus jāatceras, ka krāsu spēle iespējama tikai veselos matos, kuri nav sabojāti iepriekšējās krāsošanas reizēs un kuriem nešķeļas matu gali. Pati krāsošanas procedūra ir ļoti rūpīgs un smalks darbs. Matu krāsas tiek piemeklētas atkarībā no tā, kāda ir jūsu ādas un acu krāsa un, protams, dabīgā matu krāsa. Lai iegūtu īsti brondus matus, krāsas izvēlas tuvākas dabīgajam matu tonim. Jāpiebilst, ka šī krāsošanas tehnikas procedūra nav lēta, tā kā tās veikšanai tiek izmantotas vairākas matu krāsas, kā arī sarežģīta daudzpakāpju tehnoloģija, kas prasa pieredzi, zināšanas un attiecīgu kvalifikāciju. Šīm tehnikām kā nobeiguma SKAISTUMA BĀRA meistari var ieteikt BONDPLEX . Šajā gadījumā jūsu mati iegūst papildus aizsardzību, bet galvenais- matu brīnišķīgais tonis saglabāsies daudz ilgāk.

 

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

Kas ir VITAMIN RECHARGE – Oh La La?
Vitamin Recharge Oh Là Là neapšaubāmi ir vispilnīgākais produkts no Eva Professional Hair Care produktiem. Šī multi-funkcionālā želeja ir pilnīgi universāla un var tikt lietota visdažādākajiem mērķiem. Tāpat ir ar uzklāšanu,...
Tu esi vajadzīgs saviem matiem!
Taviem matiem Tu esi vajadzīgs! Pavadot laiku pludmalē, mēs visi esam pieredzējuši redzēt izmaiņas mūsu matos. Visredzamākās sekas ir matu sausums un krāsas balēšana. Šie rezultāti var palikt mūžīgi un...
Parafīna vanniņa
Ja Tavas rokas ir sausas, sasprēgājušas, tad izvēlies šo procedūru un tās kļūs samtainas nieka 30 minūtēs. Procedūra roku ādas mīkstināšanai un nagu stiprināšanai. Patīkami un veselīgi. Šo procedūru piedāvājam...