+371 28 335 424

KOMPLEKSA SEJAS PROCEDŪRA

KOMPLEKSA SEJAS PROCEDŪRA

Ultraskaņas pīlings + dimantu dermabrāzija + kriomasāža + aktīvās vielas ievadīšana ar ultraskaņu

 

Ultraskaņas pīlings ir procedūra, kura sevī ietver sejas ādas attīrīšanu pielietojot ultraskaņu. Šī ir nesāpīga procedūra, kuras laikā āda tiek attīrīta no netīrumiem, atmirušajām virsējām ādas slāņa ragveida šūnām, tauku dziedzeru aizsprostojumiem.

Dimantu dermabrāzija – maiga epidermas virsējās kārtas daļiņu atdalīšana un vienlaicīgi vakuuma stimulācija stimulē asinsriti (piegādā šūnām skābekli), atjaunojot kologēnu, elastānu, uzlabo limfātiskās sistēmas darbību, izvada no organisma vielmaiņas galaproduktus un toksīnus.

Kriomasāža – pēc procedūras uzlabojas perifēriskā asins apgāde un paātrinās vielmaiņa.

Ultraskaņa palīdzēs ievadīt aktīvās vielas ievadīt dziļākos ādas slāņos, aktīvās vielas bagātinās ādu ar vitamīniem un barības vielām, preperāts tiks ievadīts vienmērīgi pa visu seju.

Procedūru nedrīkst veikt cilvēkiem, kuriem ir jebkādas ādas vai infekcijas slimības, kā arī ļaundabīgi vai labdabīgi audzēji. Ultraskaņas tīrīšana ir aizliegta pēc ķirurģiskām operācijām uz sejas, pēc kurām reģenerācija ilgst apmēram trīs mēnešus.

PROCEDŪRAS SECĪBA:                            

Sejas attīrīšana, pīlings, ultraskaņas pīlings, dimantu dermabrāzija, kriomasāža, aktīvās vielas ievadīšana ar ultraskaņu, sejas maska, sejas krēms.

 

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Citi raksti

Kāpēc matu maskas padara matus taukainus un matu sakārtojums ātri noplok?
Kāpēc matu maskas padara matus taukainus un matu sakārtojums ātri noplok?   Bet, vai mēs zinām, kā pareizi lietot šo produktus? Vai mēs mākam izvēlēties mūsu matiem pareizo kopšanas līdzekli?...
Vaksācija
Vaksācija Vaksācija ir vispopulārākā procedūra, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma, izraujot to ar visu mata sakni. Profesionālas vaksācijas rezultātā āda ir gluda, skaista un kopta, pēc kuras matiņi ataug plānāki...