fbpx

Kāpēc matu maskas padara matus taukainus un matu sakārtojums ātri noplok?

Kāpēc matu maskas padara matus taukainus un matu sakārtojums ātri noplok?

 

Bet, vai mēs zinām, kā pareizi lietot šo produktus?

Vai mēs mākam izvēlēties mūsu matiem pareizo kopšanas līdzekli?

Kā pareizi ieklāt matu masku un novērst taukaino galvas ādas sajūtu?

Tas patiesībā ir ļoti vienkārši: NEKAD neaiztieciet matu saknes – matu masku jāieklāj no matu vidus daļas līdz matu galiņiem.

Matu maskas ir ļoti barojošs produkts. Jā, tās jūsu matiem ir vajadzīgs, bet ne jūsu galvas ādai. Izvairieties no saskarsmes ar to, vai arī radīsies šī nepatīkamā taukainās ādas sajūta.

Ja matiem ir nepieciešama matu maska, atceries vienmēr lietot produktu no matu vidus daļas līdz matu galiem.

Un kā ar lietošanas laiku?

Lietošanas instrukcijā ir rakstīts laiks, cik ilgi ir vajadzīgs atstāt matu masku matos pirms to izskalot, bet mēs zinām, ka dušā laiks ir aptuvens.

Padoms: Aizmirsti par laiku! Paturot matu masku matos ilgāk, tos nesabojās un nepadarīs sausus, bet, protams, nevajadzētu pārspīlēt.

No otras puses, ja pietrūkst laika, matu maska var pilnībā neiedarboties.

Kā novērst smagus matus?

Kad matu maska nospiež matus – tas parasti notiek barojošo vielu iespaidā. Ja izvēlētā matu maska lokas padara smagas vai taisnus matus gludus (un ja tā nevēlaties), tad ir jāmeklē mazāk koncentrēta matu maska un iegūsiet vēlamo efektu.

Nevarat izvēlēties sev piemērotu matu masku?

Ļaujiet mums palīdzēt! Aplūkojiet šos piemērus.

Ļoti taisniem un veselīgiem matiem, bez apjoma, kuriem vajadzīga mitruma līmeņa uzturēšana, bet kuriem ir pietiekams uzturs, mēs iesakam Carthamus Light Cream #44. Fantastiska matu maska, kas nodrošinās matu hidrāciju, kad tas būs vajadzīgs, bez smaguma sajūtas. Šo matu masku vajag izskalot.

Lokainiem matiem parasti ir vajadzīga pastāvīga mitrināšana un barošana. Bet lokaini mati ir dažādi un daži mati var būt jūtīgi, tādēļ, lai izvēlētos pareizo matu masku un izvairītos no pārsteigumiem mēs rekomendējam E-line Repair Mask, maska ar avokado, safloru un Jojobas eļļām, ko varat lietot katru reizi mazgājot matus. Atkarībā no loku tipa, matu maska, ko lieto pēc mazgāšanas var palīdzēt vēl vairāk E-line @22 krēms, ko nav nepieciešams izskalot. 

Mati, kuri ir ļoti sausi vai bojāti no saules ietekmes vai karstuma, meklējiet  īpašu kopšanu. Un tam nav nekas labāks, kā produkti no Hydra.In produkcijas. Mēs īpaši iesakam Crathamus Light Cream #44, pašu barojošāko matu masku, ko Eva Professional ir radījusi. Šī matu maska darīs brīnumus ar jūsu matiem, ja tiks lietota divas reizes nedēļā. Pēc tam, palīdziet matu maskai papildus ieklājot Summum Babassu Serum #47 serumu. Jūs atdzīvināsiet matus ātrāk, nekā varat iedomāties!

Vai esat izlēmuši?

Un atceraties, vienmēr no matu vidus daļas līdz galiem. Izvairāties no saknēm!

Matu maskas, kas pieminētas rakstā.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.