fbpx

Kas ir VITAMIN RECHARGE – Oh La La?

Vitamin Recharge Oh Là Là neapšaubāmi ir vispilnīgākais produkts no Eva Professional Hair Care produktiem. Šī multi-funkcionālā želeja ir pilnīgi universāla un var tikt lietota visdažādākajiem mērķiem. Tāpat ir ar uzklāšanu, katrā gadījumā tā atšķiras.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo produktu un tā lietošanu, turpiniet lasīt.

Frizētavās un salonos,

Jūs varat izmanto Vitamin Recharge Oh Là Là, lai..

… Aizsargātu matu šķiedras: Izmantojiet šo produktu pirms jebkādām darbībām ar matiem. Šis produkts NEIETEKMĒ krāsas vai balinātāja darbību. Rezultāti un laiks, kādā tie tiek sasniegti, NEMAINĪSIES. To var uzklāt uz sausiem matiem, sākot ar matu vidus daļu līdz matu galiem, to uzklājot ar rokām vai ar ķemmes palīdzību. Nav vajadzības gaidīt, lai želeja izžūst, darbu var turpināt uzreiz. Rezultātā mati būs lieliskā stāvoklī un tie nelūzīs. Želejas aizsardzība ir pamanāma arī pēc intensīvas vai atkārtotas balināšanas.

Mājās (kā arī salonā),

Jūs varat lietot Vitamin Recharge Oh Là Là, lai..

…padarītu matus vieglāk ķemmējamus un novērstu lūšanu: Želeju var uzklāt slapjos(pēc mazgāšanas) vai sausos matos. Uzklājiet Jums nepieciešamo produkta daudzumu uz plaukstām un ar pirkstu palīdzību uzklājiet želeju no matu vidus daļas līdz galiem. Jūs varat sākt atpiņķerēt matus izmantojot pirkstus, bet pabeidzot izmantojiet ķemmi vai suku, lai želeja tiktu vienmērīgi uzklāta, tad ar šo produkta palīdzību, Jums ir iespēja ieveidot sev vēlamo matu frizūru… Želejas darbību neietekmē matu lakas, putas. Rezultātā mati būs spīdīgi un tie nelūzīs, kas ļaus tiem būt taisniem un bez sprogām.

…padarītu frizūru izteiksmīgu:

Vai esat savilkusi matus zirgastē?

Tad uzklājiet mazliet Vitamin Recharge Oh Là Là galvas sānos. Vietās, kā piemēram kakla vai galvas sānos, želeja padarīs frizūru izteiktāku bez fiksācijas. Ja redzamas dažas matu šķipsnas, ieteicams uzklāt produktu no vidus daļas līdz matu galiem, lai mati tik viegli nesprogotos un būtu taisni. Kopā ar želeju var tikt izmantots taisnotājs. Jūs kontrolējat un esat noteicēji par saviem matiem.

… aizsargātu matus no ārējiem bojājumiem:

Piesārņojums (kopā ar saules ietekmi) ir spēcīgs ienaidnieks matiem, jo tie pavājina un bojā tos. Uzklājiet Vitamin Recharge Oh Là Là slapjos matos pēc katras mazgāšanas reizes. Jums nav nepieciešams lietot pārmērīgi daudz želejas, bet pietiekami, lai matus pārklātu no vidus daļas līdz galiem..

Uzklājiet Vitamin Recharge Oh Là Là vienmērīgi, izmantojot plaukstas un ķemmi. Jūsu mati tiks pilnībā aizsargāti no piesārņojumiem un citiem agresoriem līdz nākamajai mazgāšanas reizei.

Kā redziet, Vitamin Recharge Oh Là Là ir perfekts produkts lietošanai gan salonā, gan mājās!

Un Jūs? Kā Jūs to izmantojat?

Autors: EVA PROFESSIONAL HAIR CARE

Citi veidošanas līdzekļi

VITAMIN RECHARGE OHLALA

18.00

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.