fbpx

Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšana ir procedūra, ar kuras palīdzību ir iespējams ne tikai palielināt acis, bet viegli izmainīt to formu, piedot tām kuplumu un vēlamo apjomu, tā radot izteiksmīgu skatienu.

Pieaudzētās skropstas nav kaitīgas dabīgajām, jo viena mākslīgā skropsta tiek pielīmēta tikai pie vienas dabīgās skropstas izmantojot tam atbilstošu līmi un tā neskar ādu. Pieaudzētā skropsta izkrīt kopā ar dabīgo skropstu, atkarībā no dabīgās skropstas augšanas cikla un dabīgās skropstas netiek traumētas.
Skropstas ir izgatavotas no sintētiska materiāla. Pēc formas tās ir ļoti līdzīgas dabīgajām skropstām, pie pamatnes resnākas, bet nobeigumā smailas. Atšķirība ir tajā, ka pieaudzētās skropstas ir daudz garākas un kuplākas. Izmantojam tikai  kvalitatīvus materiālus, tāpēc pieaudzētās skropstas izskatās dabiski! Pieaudzētās skropstas ir daudz ērtākas un praktiskākas nekā skropstu tušas lietošana. Skropstu tušas uzlikšanai un noņemšanai katru dienu ir jāvelta laiks, savukārt ar pieaudzētajām skropstām šī nodarbe atkrīt – katru dienu var celties un iet gulēt, neveltot tam laiku.

Procedūra

Pirms procedūras mūsu speciālists konsultē klientu, noskaidro vēlmes un kopā izvēlas atbilstošu skropstu:

 • Garumu – no 6 mm līdz 13 mm;
 • Izliekumu – J (dabīgs), B (nedaudz atliekts), C (atliekts), D (īpaši atliekts); L.
 • Biezumu – no 0,07mm līdz 0,25mm;
 • Apjomu – 1:1, 2D, 3D.

Skropstu pieaudzēšanas procedūra notiek guļus stāvoklī uz speciālas kušetes un ilgst 1,5-3 stundas. Procedūra ir relaksējoša un nedara sāpes. Tās laikā klients var mierīgi gulēt un pamosties ar izteiksmīgāku skatienu.

 

Pieaudzēto skropstu noturība

Tas atkarīgs no tā, cik ātri aug Jūsu dabīgās skropstas. Vidējais skropstu augšanas ilgums cilvēkiem ir 3 mēneši, tātad tieši tik ilgi pieaudzētās skropstas turēsies pie Jūsu dabīgām skropstām. Tas gan nenozīmē, ka veselus trīs mēnešus par pieaudzētajām skropstām varētu nedomāt. Lai saglabātu perfektu izskatu, ik pēc trim vai četrām nedēļām ir nepieciešama skropstu korekcija — izkritušo vai traumēto skropstu aizvietošanai ar jaunām.

Pieaudzētās skropstas ikdienā

Ar pieaudzētajām skropstām var darīt visu to pašu, ko parasti! Peldoties baseinā, karsējoties pirtī vai traucoties ar slēpēm no kalna, tās neatlīmēsies un nenokritīs, tikai jāatceras, jo mazāk Jūs fiziski ietekmēsiet skropstas, jo ilgāk tās turēsies.

Pieaudzēto skropstu kopšana pēc procedūras

Pieaudzētās skropstas neprasa īpašas rūpes. Tās ir samērā izturīgas.

Ieteicams:

 • 24h pēc procedūras izvairīties no saskarsmes ar H2O, lai līme var pilnībā nožūt;
 • 48h neiet solārijā, baseinā, pirtī;
 • Neberzēt tās un neplūkāt skropstas;
 • Nelietot acs tuvumā taukainus krēmus un citus uz eļļas bāzes veidotus produktus;
 • Noņemot kosmētiku, dariet to saudzīgi, vēlams ar vates kociņu, lai maksimāli neaizskartu pieaudzētās skropstas;
 • Nelietot skropstu atliecēju;
 • Skropstas ir regulāri jāķemmē:
 • Mazgājot seju, arī skropstas jānoskalo ar ūdeni, jo tās jūtas labi un turas ilgāk, ja ir tīras.

 

Instagram did not return a 200.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.