fbpx

Tu esi vajadzīgs saviem matiem!

Taviem matiem Tu esi vajadzīgs!

Pavadot laiku pludmalē, mēs visi esam pieredzējuši redzēt izmaiņas mūsu matos. Visredzamākās sekas ir matu sausums un krāsas balēšana. Šie rezultāti var palikt mūžīgi un izplesties no matu saknēm līdz pat galiņiem.

Kādēļ notiek balēšana?

Ultravioletais starojums vai saules stari spēj izbalēt melanīnu un matos esošos pigmentus. Tieši tādēļ, pēc ilgāka laika pavadīta saulē, mati zaudē sākotnējo krāsu un sāk palikt gaišāki.

Kādeļ mati kļūst raupji un sausi?

Saules stari iznīcina vienu no vissvarīgākajām sastāvdaļām matos- Keratīnu. Mati, kuros trūkst keratīns ir daudz trauslāki un mazāk spīdoši. Tie izskatās raupji un daudz sausāki. Matu galiņi, šajā gadījumā, cietīs visvairāk, tiem būs vajadzīga laba aprūpe (nogriešana) vasarai beidzoties.

Kā izvairīties no saules staru, hlora un sāls iedarbības?

Lietojot Eva Professional Hair Care, kas piedāvā īpašu aizsargu un atjaunotāju katrā gadalaikā. Aizsargs bloķē ultravialetos starus un neļauj tiem bojāt matus. Atjaunotājs mitrina matus to saknēs, ļaujot un palīdzot tiem atjaunoties.

Vairāk informācijas meklējiet šeit un, ja Jums ir jautāumi, lūdzu sazinieties ērtakajā formā, ko piedāvājam.

Tagad Tu zini! Izbaudi vasaru, bet parupējaties par saviem matiem tāpat kā rūpejies par savu ādu. Šajā vasarā parādi pasaulei lieliskos un spīdīgos matus!

Autors: EVA PROFESSIONAL HAIR CARE

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.