FOUR REASONS COLOR MASK

DAUDZFUNKCIONĀLI TONĒJOŠI PRODUKTI

Toņi trim mērķiem. Paredzēti krāsotiem tumšiem, blondiem un sarkaniem matiem. Tonējošie FOUR REASONS COLOR MASK produkti atbilst dažādām vajadzībām un vēlmēm. Jūs varat pagarināt esošās matu krāsas noturību, saglabāt tās toņa vēsumu vai siltumu vai tonēt matus ar jaunu, svaigu nokrāsu. MATU KRĀSAS SAGLABĀŠANA STARP KRĀSOŠANAS REIZĒM FOUR REASONS COLOR MASK ir viegls un efektīvs risinājums visbiežāk sastopamiem krāsotiem matiem: izbalējusi krāsa. Produktos esošais bagātīgais pigmenta daudzums nodrošina, ka Jūsu matiem ilgu laiku būs svaigi krāsots mirdzums starp krāsošanas reizēm. SAGLABĀ MATU KRĀSAS TOŅA VĒSUMU VAI SILTUMU FOUR REASONS COLOR MASK produkti efektīvi saglabā vēsu vai siltu toni Jūsu matu krāsā. Blondi mati kļūst gaiši un vēsi, siltie brūnie toņi kļūst bagātīgi un piepildīti, vēsie tumšie toņi saglabā stilīgo vēsumu. Kā arī COLOR MASK saglabā izaicinošo sarkano toņu intensitāti. TONĒŠANA Ja Jūs vēlaties dažādību, izmantojiet COLOR MASK produktus, lai matiem piešķirtu jaunas un svaigas nianses. Izbaudiet grezno rozā zelta toni vai intensīvi rozā nokrāsu blondos matos, tonējiet gaiši brūnus matus ar krāšņu, metālisku bronzas toni vai arī piešķiriet tumšiem matiem violetu nokrāsu.

IZCEL KRĀSAS SAVĀ DZĪVĒ

Four Reasons Color Mask ir tonējošo šampūnu un intensīvo masku izlase, kas ļauj izcelt Jūsu matu toni gan maigi, gan drosmīgi – tieši tā, kā Jūs vēlaties. Barojošais un pigmentiem bagātais sastāvs pagarina matu krāsas mūžu, vienlaikus saglabājot tās intensitāti.

Labākais krāsotu matu draugs, neļaus mirdzumam izbalēt.
Visi produkti nesatur amonjaku, ir 100% vegāniski un iepakoti pārstrādājamā plastmasā.

Četri iemesli, lai paņemtu iepakojumu un maigi to saspiestu:

#1

Pagarina matu krāsas mūžu

#2

Palielina matu krāsas intensitāti

#3

Piešķir matiem košu krāsu

#4

Uztur matu krāsas vēsos vai siltos toņus

Ar mani ir tik viegli – Pamēģini

Esi gatava izklaidei? 

Tev Oranži Mati, Tev Oranžs ir Viss

Sarkanie Color Mask Toņi

No Four Reasons Color Mask produktu līnijas Jūs varat atrast vairākus sarkanos šampūnus un intensīvas maskas, lai smalki izceltu matu krāsu vai radītu jaunu toni ar pasakainu spīdumu. Saglabājiet mirdzošu sarkanu matu košumu, iepazīstiniet ar cukurvates rozā toni kā jaunu mīļāko, iemīlēsieties rozā zeltā vai pievērsīsiet uzmanību ar mežonīgi violetu krāsu. Lai arī ko Jūs izvēlētos, labākais krāsotu matu draugs neļaus košumam izbalēt.

Es Brunete, Es Brunete…

Brūnie Color Mask Toņi

Ar brūniem Four Reasons Color Mask toņiem varat izsmalcināti izcelt matu krāsu vai izveidot jaunu toni ar pasakainu spīdumu. Tonējiet balinātus matus bronzas tonī, izvēlieties gardu “café au lait” toni vai saglabājiet savu iecienīto šokolādīgo toni. Kuru no gardajiem toņiem Jūs izvēlēsieties?

Es meitene, man blondi mati…

gaišie Color Mask toņi

Four Reasons Color Mask klāstā ir daudz lielisku tonējošu produktu blondiem matiem. Tāpat kā ar citiem Color Mask produktiem, arī ar šiem produktiem vislabākos gaišo toņu rezultātus var redzēt apstrādātos, balinātos matos. Uzturiet vēsu blondo toni ar pērļu vai sudraba nokrāsu, radiet siltu Holivudas spīdumu vai tonējiet matus perfektā zemeņu blondā tonī. Vienmēr izvēlieties intensīvu matu masku kopā ar šampūnu – balinātiem matiem nepieciešama īpaši saudzīga kopšana.

*Mati tika balināti pirms Color Mask maskas lietošanas.

*Mati tika balināti pirms Color Mask šampanieša maskas lietošanas.

Ak Dievs, Tas Bija Intensīvi

Color Mask INTENSĪVāS TONĒJOŠĀS MASKAS

Izvēle ietver septiņus kondicionējošus tiešos krāsu toņus: zilu, fuksiju, violetu, dzeltenu, oranžu, rubīnsarkanu un rozā. Tomēr mans iecienītākais ir zaļais: visi produkti ir 100% vegāniski, nesatur amonjaku un ir iepakoti pārstrādājamā materiālā. Vai vēlaties košu toni, kas turas gandrīz pārāk ilgi un piešķir Jums satriecošu spīdumu? Ņem mani.

Kā Izvēlēties Pareizo?

Šampūnu, Masku,
vai Intensīvo?

FOUR REASONS COLOR MASK ŠAMPŪNI
Izvēlieties šampūnu, ja nepieciešams pastiprināt matu krāsas intensitāti un spīdumu. Īpaši pigmentētie šampūni efektīvi tonē matus: iegūstiet ātru rezultātu un intensīvu toni. Šampūna sastāvā esošais hidrolizētais kviešu proteīns un pantenols (vitamīns B5) stiprina krāsotus matus.

FOUR REASONS COLOR MASK MATU MASKA
Palutiniet matus ar intensīvu kopšanu, kad matu krāsai nepieciešams atsvaidzinājums vai nogurušiem matiem nepieciešams īpašs uzmundrinošs līdzeklis. Tonējošās intensīvās maskas sastāvā esošie augu izcelsmes proteīni un aminoskābes efektīvi kopj matus, kā rezultātā mati kļūst spīdīgi un mirdzoši. Labākais: lielākā daļa mūsu Color Mask produkti ir pieejami gan kā šampūni, gan kā intensīvās maskas. Divatā viss ir jautrāk!

COLOR MASK INTENSĪVĀS MATU MASKAS
Paņemiet šo intensīvās maskas tūbiņu, kas ir bagātīga ar pigmentu, ja vēlaties iegūt patiešām spilgti zilu, fuksijas, rozā, dzeltenu, oranžu, rubīnsarkanu vai violetu toni, kas ir viegli uzklājams un noturīgs teju pārāk ilgi. Augstas kvalitātes pigmenta pārpilnība piešķir matiem intensīvu toni un spilgtu gala rezultātu.

Ak, Tu Skaistā Meitene…

lietot produktu

Color Mask šampūnus un intensīvas maskas ir viegli un bez piepūles lietot. Vajadzības gadījumā parastā šampūna vai kondicioniera vietā varat lietot Color Mask produktus krāsotiem matiem. Gaišos toņus var izmantot arī, lai viegli tonētu vai koriģētu dabīgo un neapstrādāto matu toni. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt matu krāsu vai koriģēt toni, Color Mask ir lieliska izvēle.

Paturiet prātā, ka Intense tiešo krāsu izmantošana atšķiras no citiem Color Mask produktiem. Mēs iesakām Intense toņus īpaši tiem, kam ir pieredze ar tiešajām krāsām, kā arī tiem, kas ir “DIY” tipi, kuriem Intense toņi der kā cimds (un mēs ceram, ka cimdi tiek lietoti arī tonēšanas procesā). Tāpēc, pārliecinieties, ka rūpīgi ievērojat norādījumus!

Matu krāsošanas laikā skaistumkopšanas salonā ir lieliska iespēja iepazīties ar Color Mask, kā arī saņemt tonēšanas ieteikumus un norādījumus no profesionāla speciālista par produkta lietošanu. Color Mask produktus var izmantot salona mazgāšanas zonā, lai pievienotu papildus košumu matu krāsojumam nobeigumā, kā arī Jūs varat sniegt ieteikumu par pareizu toni, lai uzturētu klienta matu krāsu mājās.

Vai zinājāt, ka varat sajaukt Color Mask toņus, lai radītu tieši tādu toni, kādu vēlaties?

Visas Color Mask maskas baro un stiprina matus, un tās ir lieliski piemērotas apstrādātiem un bojātiem matiem, lai atgrieztu tiem dabisko vitalitāti un spīdumu.

Meklē Vairāk Iedvesmojošus Rezultātus:

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.