FOUR REASONS COLOR MASK

DAUDZFUNKCIONĀLI TONĒJOŠI PRODUKTI

Toņi trim mērķiem. Paredzēti krāsotiem tumšiem, blondiem un sarkaniem matiem. Tonējošie FOUR REASONS COLOR MASK produkti atbilst dažādām vajadzībām un vēlmēm. Jūs varat pagarināt esošās matu krāsas noturību, saglabāt tās toņa vēsumu vai siltumu vai tonēt matus ar jaunu, svaigu nokrāsu. MATU KRĀSAS SAGLABĀŠANA STARP KRĀSOŠANAS REIZĒM FOUR REASONS COLOR MASK ir viegls un efektīvs risinājums visbiežāk sastopamiem krāsotiem matiem: izbalējusi krāsa. Produktos esošais bagātīgais pigmenta daudzums nodrošina, ka Jūsu matiem ilgu laiku būs svaigi krāsots mirdzums starp krāsošanas reizēm. SAGLABĀ MATU KRĀSAS TOŅA VĒSUMU VAI SILTUMU FOUR REASONS COLOR MASK produkti efektīvi saglabā vēsu vai siltu toni Jūsu matu krāsā. Blondi mati kļūst gaiši un vēsi, siltie brūnie toņi kļūst bagātīgi un piepildīti, vēsie tumšie toņi saglabā stilīgo vēsumu. Kā arī COLOR MASK saglabā izaicinošo sarkano toņu intensitāti. TONĒŠANA Ja Jūs vēlaties dažādību, izmantojiet COLOR MASK produktus, lai matiem piešķirtu jaunas un svaigas nianses. Izbaudiet grezno rozā zelta toni vai intensīvi rozā nokrāsu blondos matos, tonējiet gaiši brūnus matus ar krāšņu, metālisku bronzas toni vai arī piešķiriet tumšiem matiem violetu nokrāsu.

Četri iemesli

#1

PAGARINA MATU KRĀSAS NOTURĪBU

#2

ATJAUNO MATU KRĀSAS TOŅA INTENSITĀTI

#3

PIEŠĶIR MATIEM JAUNU NOKRĀSU

#4

SAGLABĀ MATU KRĀSAS VĒSUMU VAI SILTUMU

Four Reasons Color Mask 

Lietošanas piemērs mājās. 

TONING SHAMPOO – TONĒJOŠS ŠAMPŪNS

Bagātīgi ar krāsu pigmentu, COLOR MASK tonējošie šampūni, cik vien maigi iespējams, attīra krāsotus matus, palielina spīdumu un efektīvi noņem statisko elektrību. Lietojiet tradicionālā šampūna vietā, kad vēlaties pastiprināt matu krāsas toņa intensitāti un matu mirdzumu. Nesatur sulfātus, vegānisks.

#1 PIEŠĶIR INTENSĪVU MATU KRĀSAS TONI
#2 MAIGI ATTĪRA
#3 STIPRINA KRĀSOTUS MATUS
#4 VIEGLI UN ĒRTI LIETOJAMS

TONING TREATMENT – TONĒJOŠA MASKA

COLOR MASK tonējošajā maskā esošā bagātīgā pigmentu deva piešķir matiem spēku un vajadzīgo kopšanu. Produkts satur augu proteīnus un aminoskābes. Rezultāts – veselīgi mati ar izteiktu spilgtumu un mirdzumu. Lietojiet tradicionālā šampūna vietā, kad Jūsu matu krāsa ir jāatsvaidzina. Vegānisks sastāvs.

#1 ATJAUNO MATU KRĀSAS MIRDZUMU
#2 PADARA MATUS VESELĪGUS UN SPĪDĪGUS
#3 STIPRINA KRĀSOTUS MATUS
#4 INTENSĪVS UN IZSMALCINĀTS MATU KOPŠANAS LĪDZEKLIS

ŠAMPŪNS VAI MATU MASKA,
TUMŠI VAI BLONDI,
VĒSIE VAI SILTIE?

Padomi pareizā produkta izvēlei:

FOUR REASONS COLOR MASK TONĒJOŠIE ŠAMPŪNI
Izvēlieties šampūnu, kad vēlaties ātru rezultātu, atsvaidzinošu matu attīrīšanu un intensīvu krāsas toni. Mūsu, ar pigmentiem bagātais šampūns, maigi attīra ar krāsu apstrādātos matus un piešķir tiem intensīvu toni. Šampūnā esošais hidrolizētais kviešu proteīns un pantenols (B5 vitamīns) stiprina matus, kas ir apstrādāti ar krāsu.

FOUR REASONS COLOR MASK TONĒJOŠĀS MASKAS
Izvēlieties matu masku, kad vēlaties iegūt veselīgus, spīdīgus matus, svaigu mirdzumu matu krāsai un kondicionējošu produktu, greznai sevis kopšanai. Tonējošie kopšanas līdzekļi efektīvi tonē un kopj matus, izmantojot augu proteīnus un aminoskābes.

Color Mask Produktu apskats mūsu salonā. Ja rodas kādi jautājumi droši sazinies ar mums, ar prieku palīdzēsim tev atrast piemērotāko toni! 

#fourreasonscolormask

Hei 😅 straujiem soļiem tuvojas 2021.gada 1.septembris . Esam jau sociālajos tīklos cēluši šo tēmu! No 1.09 skaistumkopšanas nozarē mainās valdošā kārtība 😩

No 1.09 VISIEM meistariem ir jābūt testētiem vai ar derīgiem sertifikātiem! 

Nozarē darbosies 3 režīmi - zaļais, dzeltenais un oranžais! 

Jau kādu laiku daudzas nozares tajās strādā! 

Zaļais - ir tikai ar sertifikātiem, šeit netiek lietotas maskas, nav distances, nav izteikti noteikumi 🧐 tā teikt - agrākā dzīvē 🤫😅 Forši izklausās ne ? 

Dzeltenā - ir mix , tiek pieņemti, kam testētie klienti, gan ar sertifikātiem. Šeit gan ir noteikumi, jāievēro maskas, distance, epidemioloģiskie noteikumi . 

Oranžā - tiek pieņemti visi klienti ! Bet meistaram ar klientu jābūt 1:1! Tiek ievēroti ļoti stingri noteikumi, maskas ar filtriem utt. 

Skaistuma bārs no septembra darbosies dzeltenā režīmā, jo oranžo mēs fiziski nevaram- mums paliek izvēlēties starp zaļo un dzelteno 🙄 Bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, var saņemt pakalpojumu bez sertifikātiem.

Lūgums nepārmest mums,jo #mēsgribamstrādāt! 

Tāpēc no 1.09 lūgums ņemt līdzi personas apliecinošu dokumentu, sertifikātu vai  derīgu laborotorisku testu! 

Ja šis netiek ievērots, esam tiesīgi atcelt pierakstu, jo sodi ir ļoti ļoti lieli 👌

❤️ceram, ka šis nebūs šķērslis mūsu foršajiem klientiem un tiekamies septembrī 

https://www.em.gov.lv/lv/skaistumkopsanas-un-labsajutas-pakalpojumu-sniegsana
Hei 😅 straujiem soļiem tuvojas 2021.gada 1.septembris . Esam jau sociālajos tīklos cēluši šo tēmu! No 1.09 skaistumkopšanas nozarē mainās valdošā kārtība 😩 No 1.09 VISIEM meistariem ir jābūt testētiem vai ar derīgiem sertifikātiem! Nozarē darbosies 3 režīmi - zaļais, dzeltenais un oranžais! Jau kādu laiku daudzas nozares tajās strādā! Zaļais - ir tikai ar sertifikātiem, šeit netiek lietotas maskas, nav distances, nav izteikti noteikumi 🧐 tā teikt - agrākā dzīvē 🤫😅 Forši izklausās ne ? Dzeltenā - ir mix , tiek pieņemti, kam testētie klienti, gan ar sertifikātiem. Šeit gan ir noteikumi, jāievēro maskas, distance, epidemioloģiskie noteikumi . Oranžā - tiek pieņemti visi klienti ! Bet meistaram ar klientu jābūt 1:1! Tiek ievēroti ļoti stingri noteikumi, maskas ar filtriem utt. Skaistuma bārs no septembra darbosies dzeltenā režīmā, jo oranžo mēs fiziski nevaram- mums paliek izvēlēties starp zaļo un dzelteno 🙄 Bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, var saņemt pakalpojumu bez sertifikātiem. Lūgums nepārmest mums,jo #mēsgribamstrādāt! Tāpēc no 1.09 lūgums ņemt līdzi personas apliecinošu dokumentu, sertifikātu vai derīgu laborotorisku testu! Ja šis netiek ievērots, esam tiesīgi atcelt pierakstu, jo sodi ir ļoti ļoti lieli 👌 ❤️ceram, ka šis nebūs šķērslis mūsu foršajiem klientiem un tiekamies septembrī https://www.em.gov.lv/lv/skaistumkopsanas-un-labsajutas-pakalpojumu-sniegsana