KAIRINĀJUMS? IZVĒLIES MATU PRODUKTU LĪNIJU, KAS NEKAIRINĀS GALVAS ĀDU.

Four Reasons No Nothing ir bez smaržvielām, tas nesatur sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas, tāpēc, produkti ir lieliska izvēle jutīgai ādai un, ja vēlaties samazināt aromātu un ķīmisko vielu slodzi uz galvas ādas. Visiem komplektā esošajiem matu kopšanas produktiem ir piešķirta Somijas alerģijas un astmas federācijas – alerģiju emblēma.

Sērija aptver matu kopšanas līdzekļus četriem dažādiem matu tipiem, kas iesaiņota ekoloģiskā, bioloģiskā cukurniedru plastikā. Izdariet izvēli saviem matiem un videi – sakiet nē, visam liekajam.

 

 

Četri iemesli

#1

Nē – smaržai

#2

Nē – tukšiem solījumiem

#3

Nē – kompromisiem

#4

Nekā lieka

ALERĢIJAS EMBLĒMA: GARANTĒTA KVALITĀTE UN UZTICAMĪBA

Visiem Four Reasons No Nothing produktiem Somijas alerģijas, ādas un astmas federācija ir piešķīrusi alerģijas emblēmu. Šo uzticamo emblēmu piešķir objektīvi izpētītajiem produktiem, lai pierādītu, ka to vispārīgais alerģiju saturs neizraisa astmu, ādas kairinājumu vai sensibilizāciju, kā arī jutīgumu pret smaržvielām.

Alerģijas emblēmas produkti nesatur šādas sastāvdaļas:

  • Smaržvielas
  • Aromātus
  • Eļļas
  • Vispārīgi sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas
  • Kurvjziežu izejvielas
  • Fenilēndiamīnus
  • Formaldehīdu un tā izdalītājus

VIDEI PRIEKŠROKA

Four Reasons No Nothing iepakojums ir izgatavots uz bioloģiskas cukurniedru plastmasas bāzes. Bioloģiski bāzētas plastmasas ražošana samazina naftas nepieciešamību un izdala mazāk oglekļa dioksīdu nekā parastā plastmasa. Iepakojums ir pilnībā pārstrādājams; pārstrādājot bioloģisko plastmasu, mēs sasniedzam vēl zemāku oglekļa dioksīda nospiedumu.

BEZ DZĪVNIEKU IZEJVIELĀM

Four Reasons No Nothing produkti ir 100% vegāniski, t.i., tie nesatur nekādas dzīvnieku bāzes izejvielas.

 

BEZ GARIEM PĀRVADĀJUMIEM

Pērciet vietējos! Four Reasons No Nothing šampūni un matu kopšanas līdzekļi tiek ražoti Somijā. Mūsu aerosola izstrādājumi ir ražoti Zviedrijā. Tādējādi, tiek saudzēta daba, jo produkti nav jāpiegādā no tālajām valstīm.

MAZGĀŠANA un KONDICIONĒŠANA

Saki nē – visam liekajam

Mēs izstrādājām Four Reasons No Nothing matu kopšanas produktus, kas īpaši piemēroti jutīgai ādai, personām, kas jutīgas pret aromātiem, un tiem, kas vēlas samazināt smaržvielu un ķīmisko vielu slodzi uz sava ķermeņa. Sērijā ietilpst šampūni un matu kopšanas līdzekļi četriem dažādiem matu tipiem, kas atvieglo piemērotāko produktu atrašanu. Visiem mūsu No Nothing šampūniem un matu kopšanas līdzekļiem ir piešķirta alerģijas emblēma no Somijas alerģijas un astmas federācijas. Produkti ir 100% vegāniski.

VEIDOŠANA un FIKSĀCIJA

Sakiet nē – neefektīviem matu produktiem jutīgai ādai.

Four Reasons No Nothing veidošanas un fiksācijas produkti piešķir Jūsu matiem iespēju parādīt savu attieksmi un personību ar pievilcīgām frizūrām pat tad, ja Jums ir jutīga āda vai, ja vēlaties samazināt smaržu un ķīmisko vielu slodzi uz galvas ādas. Visiem No Nothing produktiem ir piešķirta Somijas alerģijas un astmas federācijas emblēma.

Produkti ir 100% vegāniski.

Meklē Instagram #fourreasonsnonothing

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.