Preču piegāde un izsniegšana

* Standarta piegādes laiks ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.

Mēs piegādājam preces uz mājām, uz preču izsniegšanas punktiem un pakomātiem visā Latvijā. Precīzāka informācija par preču piegādes izmaksām un izsniegšanas vietām ir sniegta zemāk.

Vairāk par preču piegādi

Preču izsniegšana veikalā

Preču izsniegšanas pakalpojums veikalā ir bezmaksas. Varat atrast mūsu kontaktu sadaļā.

Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt veikalā, prece (-es) tur tiks piegādāta (-as) 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs jums paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Jūs saņemt pasūtījumu 3 (trīs) kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem un pakomātiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva, Venipak, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Svarīgi! Pakalpojuma izmaksas var atšķirties atkarībā no pakalpojumu sniedzēja, aktuālās cenas redzēsiet pirkuma noformēšanas laikā.

Preču piegāde uz mājām

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, Jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

Svarīgi! Dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks. Precīzs piegādes laiks ir norādīts mājaslapā.

Aktuālo piegādes maksu redzēsiet noformējot pirkumu.

Akcija “Bezmaksas piegāde”

Akcija “Bezmaksas piegāde” var tikt piešķirta atsevišķos gadījumos, ko nodrošina Pārdevējs. Turklāt, paziņojot par “Bezmaksas piegāde” kampaņu, tiek nodrošināti šai akcijai atbilstoši nosacījumi.

Bezmaksas piegādi Jūs varat izmantot tikai noteiktajā akcijas laika periodā, kas ir norādīts paziņojumā par akcijas norisi.