#1 Iegūsti to dinamisko toni!
#2 Pro rezultāti no *DIY mākslinieka
#3 Ak, cik maiga
#4 Bez smaržvielām un amonjaka

 

 

Sveika, Lieliskā!

Ja Tu krāso savus matus mājās, Tu zini kā sekot instrukcijām, nesapņo par sarežģītām šķipsnu balināšanām un milzīgām matu krāsas maiņām, es esmu šeit priekš Tevis.

Mans vārds ir Four Reasons Original Takeaway Color. Esmu vegāniska, amonjaku nesaturoša tonējošā semi-permanentā krāsa bez smaržvielām, kura sniegs Tev skaistu matu krāsojumu mājās, viegli un uzticami – izklausās pārāk labi, bet tomēr patiesi.

Manas salona kvalitātes, semi-permanentās krāsas palīdzēs Tev viegli nokrāsot matus un iegūt burvīgu spīdumu un bagātīgu toni, kas ar laiku kļūs maigāks.

Manā klāstā ietilpst 23 toņi, pieci no tiem ir lieliski, lai pārklātu sirmos matus.

Izvēlies sev piemērotākos toņus!

Mājās lietojamās krāsas salonā – Vai to ir iespējams izskaidrot?
Mājās lietojamās krāsas ir pelnījušas vietu salonu plauktos – turpini lasīt, lai uzzinātu kāpēc!

Vārdi ”Mājas krāsas” parasti profesionālam frizierim liek izskriet ”skudriņām”. Ne tādēļ, ka viņiem būtu bail zaudēt savu darbu, bet gan mājās radītu apbrīnojamu matu krāsojumu dēļ. Tieši pretēji. Tikai doma par: mēģināšu izveidot ”Balayage” krāsojumu vai radikālas krāsu maiņas, mājas vannas istabā liek frizieriem notrīsēt; ko iesākt, kad klients ierodas salonā ar vēlmi šo sastrādāto bardaku pēc tam savest kārtībā? Visi iespējams piekrīt, ka ”veikala krāsa” nevar sasniegt tādus pašus rezultātus, kā personalizēts krāsojums pie profesionāla friziera. Kādēļ, tad ieviest mājas krāsas salonos? Vai saloni var pārdot mājas krāsas, kuras nāktu par labu abiem, gan klientam, gan frizierim? Mēs sagatavojām sarakstu ar situācijām, kurās mājas krāsas kļūst patiešām noderīgas.

Krāsas uzturēšana

Mūsdienu klients sagaida daudz no saviem matu krāsojumiem. Cilvēki vēlas saglabāt savus blondos toņus tīrus, sarkanos mirdzošus un brūnos bagātīgus, un krāšņus. Informēts klients zina, kā notonēt savus matus, un produktu klāstu, kuri ir izstrādāti, lai kondicionētu un uzturētu matus satriecošus. Tonēšanas spēks Four Reasons Takeaway Color mājas krāsai ir perfekts, lai uzturētu košu un intensīvu toni starp salona apmeklēšanas reizēm.

Drošības sajūta
Mēs visi zinām šos klientus, kuri ierodas salonā piektdienas vakarā cerot, ka viņu matus savedīs kārtībā rītdienas ballītei. Nedēļas nogale ir pilnībā aizņemta un nabaga frizierim nav iespēja atrast brīvu brīdi, lai pieņemtu šo klientu. Šis ir tas brīdis, kad pareizi izskaidrota mājas krāsu lietošana izglābj matu krīzi un dienu.
 
Maciņam draudzīgs variants
 
Mēs visi dzīvē piedzīvojam dažādas situācijas. Ne visi grib maksāt par matu tonēšanas pakalpojumu katru reizi apmeklējot salonu, vai viņi nevar tikt uz salonu aizņemtā grafika dēļ, vai pandēmija ir ietekmējusi viņu finansiālo stāvokli. Klients kurš šodien izvēlas mājas krāsu, var kļūt par apmierinātu un lojālu salona klientu tuvākajā nākotnē. 
 
Nodrošini labāku matu servisu, nekā lielveikals.
Tas ir fakts, ka cilvēki ir vienmēr krāsojuši matus mājās. Klients izvēlas krāsas lielveikalā, un šo izvēli viņš veic diezgan akli. Visos šajos gadījumos Jūsu klients iepriekš iegādājies matu krāsas lielveikalā, tad kādēļ viņiem nepiedāvāt par saprātīgu cenu, salona kvalitātes variantu?
 
Augstas kvalitātes mājas matu krāsa nopirkta salonā un tonis izvēlēts ar friziera palīdzību, garantē lielisku rezultātu. Šis solis arī varētu pamudināt jaunu klientu, vēlāk izmēģināt Jūsu salona pakalpojumus, gūstot tik labu apkalpošanas pieredzi.
 
Lai panāktu veiksmīgu krāsošanu mājās, ir svarīgi pārliecināties, ka klients nevēlas veikt radikālas pārmaiņas savos matos. Pareizā toņa izvēle ir ļoti svarīga un to būtu nepieciešams apspriest ar profesionāli. Ja klienta vēlmes kļūst pārāk lielas priekš viņa ”Mājas salona”, tad labāk ir izvēlēties pierakstīties pie profesionāla friziera. 

 

4 soļi, lai izdotos

 

 1. Krāsa nepagaišinās matu, kas jau ir bijis nokrāsots. Tas nozīmē, ka Tev vienmēr vajadzētu izvēlēties toni, kas ir tāds, kā tumšākā vieta Jūsu matos. 
 2. Iepazīsties ar tabulu, lai saprastu, kuri toņi Tev ir piemērotākie.
 3. Ja Tavi mati ir gari un/vai biezi, mēs iesakām iegādāties divus iepakojumus, katram gadījumam. Ar vienu krāsas iepakojumu varētu nepietikt.
 4. Uzmanīga krāsas ieklāšana nodrošina dinamisku, bagātīgu un skaistu gala rezultātu.

 

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

#1 Izmazgā un ar dvieli izžāvē matus. Aizsargā savas drēbes ar dvieli vai apmetni. Neaizmirsti par piemērotu cimdu lietošanu.
Ja vēlaties noklāt tikai sirmos matus vai matu saknes: Sāc uzreiz ar 2. soli, un ieklāj sajaukto krāsu sausos matos tieši uz saknēm.

#2 Atver ieklāšanas pudeli un iespied tajā visu krāsas tūbiņas saturu. Aiztaisi pudeli un kārtīgi sakrati to.

#3 Pēc sajaukšanas, atver ieklāšanas pudeles galiņu.
PIRMREIZĒJAI LIETOŠANAI (neapstrādātiem matiem):
Vienmērīgi ieklāj krāsu ar dvieli izžāvētos matos, sākot ar saknēm un beidzot ar matu galiem. Paturi 30 minūtes.
ATJAUNOŠANAS LIETOŠANAI (apstrādātiem matiem): No sākuma ieklāj krāsu matu saknēs, paturi 15 minūtes. Tad ieklāj pārējo matu krāsu, virzoties uz matu galiem. Paturi 15 minūtes.

#4 Kad izturēšanas laiks ir pagājis, maigi masē matus ar ūdeni, un kārtīgi izskalo. Izmazgā matus ar šampūnu, kas paredzēts krāsotiem matiem un izmanto kondicionieri.

Svarīgi!

 • Sajauc krāsu tieši pirms ieklāšanas. Ieklāj nekavējoties pēc sajaukšanas.
 • Izmanto sajaukto krāsu visu uzreiz. Neizmanto to vēlāk.
 • Ja krāsa nokļūst uz ādas, uzreiz noslauki to ar mitru vati un piliena šampūna.
 • Neizmantot, lai krāsotu uzacis vai skropstas.
 • Ja krāsa iekļūst acīs, rūpīgi izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu.
 • Turiet bērniem nepieejamā vietā.
 • Lietojiet piemērotus cimdus.
 • Neturiet ilgāk kā norādīts.
 • Uzmanīgi sekojiet instrukcijām.

Uzmanību! Var izraisīt alerģisku reakciju. Sekojiet instrukcijām uzmanīgi. Nelietojiet šo produktu, ja Jums iepriekš ir bijusi alerģija saistīta ar matu krāsām. Ja Jums parādās kādi no tālāk minētajiem simptomiem krāsošanas laikā, nekavējoties pārtrauciet un izskalojiet ar siltu ūdeni: niezēšana, dedzināšana vai izsitumi. Izmazgājiet un ar dvieli izžāvējiet matus.

 

Aplūko toņus darbībā

Instagram meklējot:

#TAKEAWAYCOLOR

 
#BLACKVELVETCOLOR
#ESPRESSOCOLOR
#CHOCOLATECHIPCOLOR
#CAFFEMACCHIATOCOLOR
#BROWNIECOLOR
#CHERRYTREECOLOR
#CHOCOHOLICCOLOR
#CARROTCAKECOLOR
#CAPPUCCINOCOLOR
#MARMELADECOLOR
#REDHOTCHILICOLOR
#TOASTEDHONEYCOLOR
#FROZENSANDCOLOR
#GOLDILOCKSCOLOR
#SATINPEARLCOLOR
#PEARLYPASTELCOLOR
#VANILLASKYCOLOR
#ICEICEBLONDYCOLOR
#COFFEEBEANCOLOR
#CAFFEAMERICANOCOLOR
#COCOABEANCOLOR
#TEDDYBEARCOLOR
#PORTOBELLOCOLOR

Meklē Instagram: #TAKEAWAYCOLOR

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.