INTENSĪVA  5 MINŪŠU SALONU PROCEDŪRU SĒRIJA PROFESIONĀĻIEM

 

Tirgus jau ir pārpildīts ar intensīvām procedūrām, kas sola padarīt Jūsu matus mīkstus un zīdainus. Tomēr mēs zinām, ka ir dažādi matu tipi un struktūras un, ka viens produkts nevar atrisināt visu matu tipu vajadzības. Tāpēc, mēs esam izstrādājuši matu saloniem paredzētu procedūru produktu līniju ar četrām dažādām alternatīvām un ampulu procedūrām, kas paredzētas dažādiem matu tipiem un, ko nodrošina mūsdienīgas tehnoloģijas un augu izcelsmes aktīvās sastāvdaļas.

Four Reasons Professional Shots ir profesionālai lietošanai izstrādāta procedūru produktu līnija. Tās četras efektīvās, vegāniem draudzīgās ampulas un ārstnieciskais sprejs, kas paredzēts pēdējam pieskārienam, Jūsu skaistumkopšanas salona pakalpojumus pacels jaunā līmenī.

Ar frizieriem paredzēto produktu līniju Professional Shots Jūs varat paplašināt sava salona pakalpojumu klāstu un nodrošināt neaizmirstamu klientu pieredzi. Salonos Professional Shots koncepcija ietver vienkāršas un ātras procedūras, ko veic mazgāšanas zonā. To iedarbību matos var redzēt un sajust uzreiz. Pēc Professional Shots procedūras Jūsu klients dosies mājās ar pasakainu sajūtu.

 

 

Vēlies Palutināt Sevi?

#1 Uzreiz jūtami un redzami procedūras rezultāti

#2 Daudzveidīgas procedūras iespējas dažādiem matu tipiem

#3 Individualizēta salona pieredze

#4 Efektīvas sastāvdaļas

 

 

 

Weightless Volume Shot

STRUKTŪRA UN APJOMS

MATI, KURIEM NEPIECIEŠAMS APJOMS

• Mati ir pieplakuši pie galvas ādas
• Ar fēnu veidotas frizūras nav noturīgas
• Mati var ātri kļūt taukaini
• Matiem trūkst struktūras un apjoma

Kāpēc mati noplok?
Smalki un noplakuši mati var būt dabiska matu īpašība, taču matus pieplakušus var padarīt arī tādi faktori kā novecošana, pārmērīga matu apstrāde un hormonālās izmaiņas.

Kā Jūs varat atrisināt šo problēmu?
Stiprinot matu struktūru, piepildot matus, kā arī padarot tos biezākus. Mati kļūst kuplāki un izskatās apjomīgāki, un strukturētāki.

 

 

Silky Moisture Shot

MITRUMS UN MAIGUMS

SAUSI MATI
• Mati ir raupji, pūkojas un viegli sapinas.
• Matiem trūkst elastības un tos ir grūti ieveidot.
• Mati elektrizējas
• Mati ir nedzīvi
 
Kāpēc mati ir sausi?
Sausus matus var veicināt daudzi dažādi faktori un, piemēram, lokaini un viļņaini mati pēc savas būtības ir sausi. Dažādas ķīmiskās apstrādes metodes un slodzes bojā matu lipīdu slāni, kas nozīmē, ka matu dabiskais mitrums viegli iztvaiko. Arī temperatūras maiņa dažādos gadalaikos un karsto instrumentu izmantošana sausina matus.
 
Kā Jūs varat atrisināt šo problēmu?
Sausus matus ārstē ar mitrinošām sastāvdaļām, kas palielina matu elastību un mīkstina matus, atjaunojot matu lipīdu slāni. Mitrināti mati ir zīdaini mīksti un dažādas frizūras, piemēram, lokas, labāk saglabājas un ilgāk noturas.
 

 

Lively Lengths Shot

ELASTĪBA UN DINAMISKUMS

Bojāti, pārmērīgi apstrādāti mati

• Matiem trūkst struktūras un spīduma
• Matu gali ir sašķelti un tie ir nedzīvi
• Mati lūzt
• Matu izturība pret stiepšanos ir vājināta

Kāpēc mati ir bojāti?
Matu struktūras vājināšanās iemesli var būt, piemēram, ķīmiskā apstrāde, matu vecums (gari mati), karstums (termiskās procedūras, sauna, karsts ūdens) un mehāniskā slodze (bieža mazgāšana, raupja apstrāde).

Kā Jūs varat atrisināt šo problēmu?
Bojātiem matiem ir nepieciešama stiprināšana, lai atjaunotu matu lokanību un elastību. Labā stāvoklī esoši mati arī labāk iztur ķīmisko un mehānisko apstrādi, saglabājot vitalitāti un spīdumu.

 

 

Brilliant Color Shot

AIZSARDZĪBA UN SPĪDUMS

Nespodri mati

• Mati ir blāvi un matēti
• Mati nepieņem krāsu
• Matu krāsas viegli izbalē
• Mati ir nedzīvi

Kāpēc matiem trūkst spīduma?
Pārmērīga mehāniskā slodze, piemēram, bieža mazgāšana, raupja apstrāde un ķemmēšana, noslogo matus, taču mati var būt arī blāvi pēc savas dabas. Bieža karsto rīku lietošana, ķīmiskā apstrāde, kā arī saules un jūras ūdens kaitīgā iedarbība uz matiem rada blāvu, nespodru virsmu, kā rezultātā tā vairs skaisti neatspoguļo gaismu.

Kā Jūs varat atrisināt šo problēmu?
Labi kopti mati ir spīdīgi un dabiski veselīgi, un dinamiski. Lai mati būtu spīdīgāki, ir jāpalielina matu kutikulas blīvums. Pateicoties salona procedūras pH un aktīvo sastāvdaļu izlīdzinošajai virskārtas iedarbībai, rezultāts ir skaisti spīdīgi mati, kas ilgāk saglabā matu krāsu dzīvīgu.

 

Vēlies kādu Šotu arī saviem matiem? 

REZERVĒ LAIKU PIE MŪSU LIELISKAJIEM MEISTARIEM!

 

SAZINIES AR MUMS