Pieņemtā pasūtījuma apstiprinājums
Jūsu veiktā pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi 5 minūšu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Rēķinu par Jūsu pirkumu Jūs saņemsiet izdrukātā formā, kopā ar Jūsu pasūtītajiem produktiem piegādēs brīdī.
 
 
Mūsu uzņēmuma rekvizīti
Uzņēmuma nosaukums: SIA MK BEAUTY BAR
Uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40103831792
Faktiskā adrese: Skaistuma Bārs, Tērbatas ielā 63, Rīga, LV-1001
Telefons: +371 28 335 424
 

Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā skaistumabars.lv izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā. Kad skaistumabars.lv lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu.

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

 

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.skaistumabars.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un skaistumabars.lv (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos skaistumabars.lv izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt skaistumabars.lv.

 

SIA MK BEAUTY BAR var izmantot Jūsu personas datus, lai:

 • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā skaistumabars.lv pieejamos pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājaslapu www.skaistumabars.lv;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu skaistumabars.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu skaistumabars.lv.


Informācijas nodošana trešajām personām

Skasitumabars.lv var atklāt informāciju par Jums jebkuram skaistumabars.lv darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Sīkdatnes

Mājaslapā skaistumabars.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu skaistumabars.lv un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Datu aizsardzība

Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. skaistumabars.lv mājaslapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām.

Citi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.skaistumabars.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par skaistumabars.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi [email protected]