#1 Mēs mīlam patieso Tevi

#2 Mēs ticam brīnišķīgajām dzīves nepilnībām.

#3 Mēs ticam, cilvēkiem, unikalitātei un Tev.

#4 Mēs ticam, ka ikviens ir skaists tāds, kāds viņš ir līdz pēdējam matu galiņam.

Šie ir mūsu četri iemesli.

Kādi ir Tavi? 

FOUR REASONS PRODUKTU LĪNIJAS

Mans vārds ir Four Reasons Original Takeaway Color. Esmu vegāniska, amonjaku nesaturoša tonējošā semi-permanentā krāsa bez smaržvielām, kura sniegs tev skaistu matu krāsojumu mājās, viegli un uzticami – izklausās pārāk labi, bet tomēr patiesi.

Iepazīsties ar mani!

P.S., Esmu Oriģināls. Iespējams ārpusē izskatos jauki, bet aiz dušas aizkariem dzirkstī dzirksteles un enerģija. Mans dzīves uzdevums ir padarīt jūsu slikto matu dienas labas un jūsu labās dienas – pat vēl labākas. Ā, tā kā nejautāji, esmu vegānisks.

Iepazīsties ar mani!

Four Reasons No Nothing ir bez smaržvielām, tas nesatur sensibilizējošas vai kairinošas sastāvdaļas, tāpēc produkti ir lieliska izvēle jutīgai ādai un, ja vēlaties samazināt aromātu un ķīmisko vielu slodzi uz galvas ādas.

Visiem komplektā esošajiem matu izstrādājumiem ir piešķirta Somijas alerģijas un astmas federācijas – alerģiju emblēma.

ĻAUJIET KRĀSĀM PARĀDĪTIES JŪSU DZĪVĒ!

Dzīve nekad nav melnbalta.

Tā ir brīnišķīga, aizrautīga, jautra un piedzīvojumiem bagāta.

Izbaudiet dzīves skaistumu un prieku, esot Jūs pati!
FOUR REASONS tonējošā maska ir aktuāla produkta izvēle, lai tonētu matus, kas drosmīgi un pievilcīgi akcentēs Jūsu matu krāsu. Produkta kondicionējošais un pigmentiem bagātais sastāvs pagarinās Jūsu matu krāsas noturību un krāsas intensitāti.

FOUR REASONS tonējošās maskas ir 100% vegāniskas.

Uzzināt vairāk

Esi tuvāk dabai. Dejo lietū. Novelc savas kurpes ejot pa zāli. Sajūti vēju savos matos. Four Reasons Nature ir izveidots, lai izceltu Tavu skaistumu dabīgā veidā ar patiešām efektīviem produktiem. Zīmols apvieno brīvību un vēlmi radīt labāku rītdienu jau šodien.

Uzzināt vairāk

Jūs pazīstat sevi un zināt, kas Jums patīk. Jūs parādāt savu spēku un uzdrošināties būt tā personība, kas Jūs patiesībā esat. Mēs izveidojām FOUR REASONS PROFESSIONAL produktu līniju, jo Jūs esat pelnījuši ko unikālu un brīnišķīgu. Mūsu produkti ir izveidoti pēc matu nozares profesionāļu vēlmēm un ieteikumiem. Šie produkti ir veidoti no augstākās kvalitātes, vegāniskām sastāvdaļām.

Uzzināt vairāk

 

#1

Tiesības justies skaistam

Kā skaistumkopšanas kompānijai, mūsu lielākā atbildība ir radīt un diversificēt cilvēka ideju par skaistumu, tajā pašā laikā iedvesmot un respektēt ikviena unikalitāti. 

Mēs iedrošinām visus novērtēt sevi tādus, kādi mēs esam un piedāvāt instrumentus, lai radītu pozitīvu paštēlu uzrunājot caur mūsu mārketinga komunikāciju un nodarbojoties ar preventīvu labdarību. 

 

#2

Eiropeiska kvalitāte un Uzticība

Visi mūsu produkti ir ražoti Somijā un mūsu partneru ražotnēs Eiropā, kurām ir piešķirtas ISO 22716:2007 sertifikācijas. Mūsu produkti atbilst EU kosmētikas produktu regulām un Labai Ražošanas Praksei (GMP).

Mēs nodrošinām augstas kvalitātes produktus un to pielietojumu skaistumkopšanas salonos, sadarbojoties ar Somijas matu kopšanas profesionāļiem produktu testēšanā. 

 

#3

Efektīvi vegāniski produkti

2019. gadā, mūsu produkcija ir līdz 95% vegāniska.

Mūsu mērķis ir līdz 2020. gada beigām padarīt visus mūsu produktus 100% vegāniskus. 

 

#4

Iepakojums, kas nekaitē videi

Mūsu iepakojumos, mēs izmantojam pārstrādājamus materiālus un veicinām to šķirošanu ar marķējumiem uz iepakojumiem, un savās komunikācijās stāstam par ilgtspējību un vides saudzēšanu. 

Mūsu mērķis ir aizstāt mūsu plastmasas iepakojumus ar pārstrādājamu un bioplastmasu vai citiem vairāk ekoloģiskākiem iepakojumiem nemazinot produktu efektivitāti un lietotāju pozitīvo pieredzi.  

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.