Veidošana un Fiksācija

Bāzes sagatavošana…

 

 

VISS PAR TO BĀZI
BĀZES PRODUKTI

 

Funkcionāla bāze ir atslēga lieliskai frizūrai un vieglai dzīvei. Pēc atsvaidzinošas matu mazgāšanas, iepazīstiniet klientus ar saviem mīļākajiem sekojošajiem produktiem, ieslēdziet fēnu un dariet to, kas jums vislabāk sanāk!

Jaunums!
Jaunums!
Preces nav noliktavā

Citi veidošanas līdzekļi

FOUR REASONS ORIGINAL ROOT BOOSTER

12.90
Jaunums!

 

 

 

Veidošana padarīta vienkārša
VEIDOŠANAS PRODUKTI

Laiks sākt spēlēties, šis ir punkts, kur mēs apsolam Jūsu un klienta matu dienas padarīt labākas. Dariet, ko sirds vēlas: Holivudu frizūras, pagātnes stili, dažāda veida bizes, mūsdienu trendi, klasiskās frizūras. Viss ir iespējams ar šiem veidošanas produktiem.

Jaunums!

Matu vaski, māli, želejas un līme

FOUR REASONS ORIGINAL FIBER WAX

12.90
Jaunums!

Matu vaski, māli, želejas un līme

FOUR REASONS ORIGINAL MATTE PASTE

12.90
Jaunums!

Matu vaski, māli, želejas un līme

FOUR REASONS ORIGINAL POWER GEL

12.90
Jaunums!

 

Pieturi līniju
MATU LAKAS

Kā būtu ar matu laku katrai frizūrai un matu tipam? Šķietami pārmērīgi daudz, bet kā jau ir zināms, kad tiek runāts par matiem un to kopšanu – vairāk ir labāk. Sausās un pulverveida veidošanas matu lakas sniedz noturību, tajā pašā laikā saglabājot matu dabisko kustību. “Freeze & Shine” produkti ir lieliski dienām, kad nevajadzētu kustēties pat vienai matu šķipsnai. “Strong” un “Super Strong” matu lakas ir tradicionālās matu lakas, kuras ir starp iepriekš minētajām: Tās saglābj visas frizūras, sniedz noturību un aizsargā pret mitrumu.