fbpx

Balayage krāsojums

Matu krāsošana balayage tehnikā

Pakalpojumā ietilpst :

 • Konsultācija pie SKAISTUMA BĀRA friziera-  maksimāla efekta sasniegšanai;
 • Matu krāsošana izvēlētajā tehnikā;
 • Matu mazgāšana;
 • Matu veidošana.

Kas ir balayage?

 •  Balayage kā krāsošanas tehnika radās Francijā 1970. gados, bet kļuva populāra 80. gados, un pēdējā laika piedzīvo atdzimšanu un veiksmīgi konkurē ar modē esošo ombre.
 • Balayage nosaukums burtiski tulkojams kā “braukt” vai “slaucīt”, “virzīt” jeb “pludināt”. Un šie vārdi kopā diezgan precīzi noraksturo krāsošanas tehniku. Kad frizieris – kolorists krāso matus balayage metodē, vairums triepienu ir uzklāti vertikāli. Kolorists pludina ar otu pa matiem vertikāli, strādājot tikai ar krāsu otas galu, un tikai uz virsējo matu slāni. Balayage mazāk tiek izmantots follijs- efekta iegūšanu. Tādā veidā sanāk dabiskā dzidrināšana, it kā saulē izbalējušu matu efekts. Balayage pieprasa smalkāku darbu, nekā ombre balināšana.

Balayage priekšrocības

 •  Balayage matiem – moderna  krāsošanas procedūra. Bet tā ir piemērota ne tikai jaunām meitenēm, bet arī dāmām visos vecumos. Sakarā ar piedāvāto risinājumu daudzveidību, balayage piestāvēs sievietēm ar visdažādāko raksturu. Tā palīdzēs izcelties ar spilgtu akcentu palīdzību, vai arī neuzkrītoši piešķirt frizūrai oriģinalitāti.
 • Balayage ir raksturīga viegla šķipsnu balināšana ar vienmērīgu krāsu pāreju. Ja Jums ir maiga matu krāsa un taisni mati, tad balayage ir domāta tieši Jums. Pēc definīcijas, balayage balināšana izskatās dabiski. Tā kā balināšanas krāsa tiek uzklāta vertikāli, Jūs neiegūsiet līniju, kas līdzinās ataugušo matu saknēm. Jūs varat gan taisnot matus, gan nesāt tos viļņos vai cirtainus!

SKAISTUMA BĀRA friziera speciālisti iesaka izvēlēties balayage. Kāpēc?

 • Balayage imitē saules balinātas šķipsnas, un šis veidols ir aktuāls vasarai.
 • Balayage darbojas uz jebkādiem matiem: blondīnes, brunetes, rudmates – visas sievietes var izmēģināt mazliet izbalināt šķipsnas, padarīt dabisko krāsu bagātāku. Atšķirībā no tradicionālās krāsošanas vienā tonī, balayage piešķir matiem papildus apjoma efektu.
 • Balayage metodi ir iespējams veikt arī uz ļoti īsiem matiem.
 • Balayage var strādāt ar matu saknēm. Ļoti bieži, tā ir visproblemātiskākā matu daļa sievietēm. Tumšās matu saknes dažkārt bojā visu veidolu. Bet balayage ļauj paslēpt visus trūkumus ar sakņu krāsu, izlīdzināt un atvieglot kopējo matu toni.
 • Ar balayage palīdzību var izveidot delikātas sievišķīgas, kā arī drosmīgas un ekstravagantas frizūras. Šajā gadījumā, tas viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm. Pieredzējis stilists var tikai sniegt dažus padomus. Balayage var uztaisīt tikai atsevišķos posmos. Tā bieži gadās ar īsiem matu griezumiem. Šajā gadījumā var būt iekrāsotas līnijas gar seju vai aizmuguri. Turklāt, ar krāsas palīdzību bieži tiek izcelti atsevišķi moderno, asimetrisko frizūru posmi.

Vēl viena priekšrocība – šī krāsošanas metode ļauj uz ilgu laiku aizmirst par iešanu uz skaistumkopšanas saloniem, jo sakņu izskats paliek dabisks vai arī krāsa veidojas ļoti tuva savējai, mati ataug dabiski un izaugot nepateiksi, ka bijuši krāsoti. Jūs varat nākt uz atkārtotu procedūru ne agrāk kā pēc 3-4 mēnešiem. Līdz tam mati aug un izskatās labi kopti.


Kādas ir šī modernā matu krāsojuma priekšrocības?

 • Brondēšana, ombre, balayage, sombre  padarīs jūs vizuāli jaunāku,
 • Sejas āda izskatīsies manāmi svaigāka,
 • Sirmie mati tiks pilnībā aizkrāsoti,
 • Retāk būs jāpiekrāso ataugušās saknes,
 • Mati izskatīsies biezāki pateicoties rūpīgi piemeklētam krāsu salikumam un toņu pārejai.

Krāsojot šādus matus jāatceras, ka krāsu spēle iespējama tikai veselos matos, kuri nav sabojāti iepriekšējās krāsošanas reizēs un kuriem nešķeļas matu gali. Pati krāsošanas procedūra ir ļoti rūpīgs un smalks darbs. Matu krāsas tiek piemeklētas atkarībā no tā, kāda ir jūsu ādas un acu krāsa un, protams, dabīgā matu krāsa. Lai iegūtu īsti brondus matus, krāsas izvēlas tuvākas dabīgajam matu tonim. Jāpiebilst, ka šī krāsošanas tehnikas procedūra nav lēta, tā kā tās veikšanai tiek izmantotas vairākas matu krāsas, kā arī sarežģīta daudzpakāpju tehnoloģija, kas prasa pieredzi, zināšanas un attiecīgu kvalifikāciju. Šīm tehnikām kā nobeiguma SKAISTUMA BĀRA meistari var ieteikt RITUALITIES . Šajā gadījumā jūsu mati iegūst papildus aizsardzību, bet galvenais- matu brīnišķīgais tonis saglabāsies daudz ilgāk.

 

BALAYAGE ATJAUNOŠANA

Balayage ieteicams atjaunot ik pēc četriem mēnešiem. Šis ir ļoti ērts matu krāsojums, jo starp salona apmeklējuma reizēm ir veidi, kā jūs mājas apstākļos savu matu krāsu uzturat ilgāk.

KĀ JŪS VARAT ATSVAIDZINĀT BALAYAGE?

Tonizējošas procedūras var atjaunot jebkuras blondīnes dzīvi – ieskaitot izceltos akcentus – tāpēc, kad jūsu balayage sāk izskatīties neizteiksmīgi, matiem, kas izskatās svaigāki un gaišāki, piecas minūtes izmantojiet tādu procedūru kā Color mask.

Jo gaišāki mati, jo vairāk Tev būs nepieciešama atbilstoša kopšana un toņu uzturēšana. Balayage ir lielisks veids kā veidot dažādas tonalitātes.

CIK ILGI BALAYAGE ILGS?

Balayage ilgst apmēram 4 mēnešus, bet vienmēr būs atkarīgs no izvēlētās krāsas, matu augšanas un no tā, kā jūs pēc tam mājās rūpējaties.

KĀPĒC BALAYAGE MATU KRĀSOJUMS IR DĀRGS?

Parasti balayage aizņem mazliet vairāk laika nekā matu balināšanu šķipnās, jo stilists iet pa šķipsnām, lai pielāgotu krāsu. Šī šķipsnu izcelšanas tehnika ir arī nedaudz dārgāka. Dārgāk, jo tas prasa vairāk stilista domu un radošuma. Balayage tiek veikta katram individuāli.

 

VAI BALAYAGE LIETO MATU BALINĀTĀJU?

Tāpat kā ar visām izgaismošanas metodēm, arī balayage ir jābalina – un tas nozīmē, ka jums būs jātonē balināti mati. Matu balināšana var izraisīt bojājumus, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka pirms un pēc balayage rūpējaties par kopšanu arī pēc matu krāsošanas. Balayage ir mazāk kaitīgs nekā tradicionālā matu balināšana izmantojot folliju

 

 

 

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.