+371 28 335 424

Four Reasons Nature – Dabiska greznība

Four Reasons Nature – Dabiska greznība

FOUR REASONS NATURE matu produkti ir izstrādāti, lai dabiskā veidā akcentētu jūsu skaistumu, nemazinot produkta efektivitāti. Šie produkti apvieno brīvību un spēku, lai radītu labāku šodienu un rītdienu. Tā kā šim produktu klāstam ir piešķirts ‘’Cosmos Natural’’ ‘’ECOCERT’’ sertifikāts, varat paļauties, ka produktu sastāvdaļas ir dabiskas un iepakojums ir ekoloģiski draudzīgs.
FOUR REASONS NATURE kolekcija ir izveidota Somijā, domājot par ilgtspējīgas attīstības principiem. Tāpēc tā ir lieliska izvēle gan jums, gan videi. Vismaz 95% produktu sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes un vegāniskas. FOUR REASONS NATURE ir greznība, ko jūsu matiem radījusi daba.

Dabīga kosmētika = atbildīga skaistumkopšana

FOUR REASONS NATURE produktu klāsts ir klasificēts kā sertificēti dabiska kosmētika. Bet ko tas īsti nozīmē?

Visas FOUR REASONS NATURE kosmētikā izmantotās sastāvdaļas ir pēc iespējas dabiskākas. Videi draudzīgums, dabiskums un ētiskums ir svarīgas vērtības dabiskas kosmētikas ražošanā un iesaiņošanā. Dabiskās kosmētikas ražotājs var pieteikties sertifikātam, kas izvērtē produktu dabiskumu. Stingrie sertifikāta kritēriji nodrošina, ka produkti atbilst sertificētas dabiskas kosmētikas kvalitātes prasībām. Mūsdienās daudzi produkti tiek tirgoti kā dabiski, bet, izvēloties sertificētu produktu, varat būt pārliecināti, ka tas patiešām atbilst dabiskās kosmētikas starptautiskajiem kritērijiem.

Dabīgas sastāvdaļas jebkuram matu tipam

FOUR REASONS NATURE produktu klāstā aktīvās sastāvdaļas ir dabiski augu bāzes ekstrakti, olbaltumvielas un eļļas. To sastāvdaļas pabaro, mitrina, atjauno, kā arī efektīvi palielina apjomu matiem.

EKOLOĢISKĀ UN ĒTISKĀ MATU KOSMĒTIKA

Iestādes, kas piešķir sertifikātus, kontrolē produktu iepakojuma ekoloģisko draudzīgumu- visiem FOUR REASONS NATURE produktu iepakojumiem jābūt pārstrādājamiem vai bioloģiski noārdāmiem. Tiek ņemti vērā arī produktu ētiskie aspekti, jo nav atļautas ģenētiski modificētas sastāvdaļas.
Iestādes, kas piešķir sertifikātus dabiskajai kosmētikai arī prasa izejvielu piegādātājiem pierādīt, ka šīs izejvielas vai jebkura izmantotā tā daļa nav pārbaudīta uz dzīvniekiem.
Dabiskajai kosmētikai ir saistoši tieši tādi paši tiesību akti kā citiem kosmētikas veidiem, tā ir tikpat droša kā “tradicionālā” kosmētika.

ECOCERT® COSMOS NATURAL SERTIFICĒTIE MATU PRODUKTI TIEK
VĒRTĒTI AR AUGSTIEM STANDARTIEM UN STINGRIEM KRITĒRIJIEM:

1. Izejvielām jābūt ražotām no atjaunojamiem dabas resursiem. Ražošanas procesa videi jābūt draudzīgai un produktiem jābūt iepakotiem ekoloģiskos un dabai draudzīgos iepakojumos.

2. Sertificēti dabiskās kosmētikas produkti nedrīkst saturēt nevienu no šīm sastāvdaļām:
Ģenētiski modificētas izejvielas, Parabēnus, Fenoksietanolu, Nanodaļiņas, Silikonus, PEG savienojumus, Sintētiskās smaržvielas un krāsvielas, Dzīvnieku izcelsmes izejvielas. (Ecocert Cosmos Natural sertifikāts ļauj izmantot izejvielas, kuras dzīvnieki ražo dabiski, piemēram, pienu un medu, bet FOUR REASONS NATURE produkti nesatur no dzīvniekiem iegūtas sastāvdaļas; tie ir 100% vegāniski).

3. Pirms produktu laišanas tirgū Ecocert revidents personīgi pārbauda, vai produktu izejvielas, ražošanas procesi un iesaiņojums atbilst kritērijiem.

FOUR REASONS NATURE DIGITĀLAIS PRODUKTU KATALOGS

Four Reasons Nature Volume Texture Mist

Ir noliktavā

Apjoma veidošanas sprejs nodrošina apjomīgu tekstūru un noturību Jūsu frizūrai. Samazina statisko elektrību un nodrošina saķeri.

16.90

FOUR REASONS NATURE VOLUME CONDITIONER

Ir noliktavā

Kondicionieris, kas piešķir apjomu un bagātīgu kuplumu, padarot matus viegli ķemmējamus. Jūsu mati kļūst apjomīgi un savaldīgi.

16.90

FOUR REASONS NATURE VOLUME SHAMPOO

Ir noliktavā

Apjomu veidojošs šampūns, kas attīra matus, vienlaikus piešķirot tiem bagātīgu kuplumu.
Jūsu mati jūtas biezi, bet nekļūst spuraini.

16.90

FOUR REASONS NATURE COLOR SHAMPOO

Ir noliktavā

Maigi attīra krāsotos matus, vienlaikus pagarinot krāsas noturību. Jūsu mati būs ļoti mīksti un tīri. Papildus antioksidantiem, kas atrodas aktīvajā sastāvdaļā- olīvu ekstraktā, Jūsu matu krāsa saglabā dzīvīgumu un piešķir matiem lielisku spīdumu.

16.90

FOUR REASONS NATURE COLOR MIST

Ir noliktavā

Šis mitrinošais kondicionieris pagarina Jūsu matu krāsas noturību, vienlaikus dabiski kopjot matus.

16.90

FOUR REASONS NATURE COLOR CONDITIONER

Ir noliktavā

Šis mitrinošais kondicionieris pagarina Jūsu matu krāsas noturību, vienlaikus dabiski kopjot matus.

16.90

FOUR REASONS NATURE REBUILD TREATMENT

Ir noliktavā

Atjauno un sniedz intensīvu ārstēšanu, kas uzlabo bojātu matu struktūru.

17.90

FOUR REASONS NATURE REBUILD CONDITIONER

Ir noliktavā

Atjaunojošs kondicionieris, kas nostiprina un padara viegli ķemmējamus bojātus matus.

16.90

FOUR REASONS NATURE REBUILD SHAMPOO

Ir noliktavā

Atjaunojošs šampūns, kas maigi attīra bojātos matus, vienlaikus stiprinot tos.

16.90

FOUR REASONS NATURE MOISTURE OIL

Ir noliktavā

Intensīvi mitrinoša eļļa, kas matus padara grezni maigus un mitrinātus.

17.90

FOUR REASONS NATURE MOISTURE CONDITIONER

Ir noliktavā

Intensīvi mitrinošs kondicionieris, kas matus padara gludus un mīkstus.

16.90

FOUR REASONS NATURE MOISTURE SHAMPOO

Ir noliktavā

Intensīvi mitrinošs šampūns, kas maigi attīra matus un palīdz
matiem saglabāt dabisko mitruma līdzsvaru.

16.90

Citi raksti