fbpx

Four Reasons Nature – Dabiska greznība

FOUR REASONS NATURE matu produkti ir izstrādāti, lai dabiskā veidā akcentētu jūsu skaistumu, nemazinot produkta efektivitāti. Šie produkti apvieno brīvību un spēku, lai radītu labāku šodienu un rītdienu. Tā kā šim produktu klāstam ir piešķirts ‘’Cosmos Natural’’ ‘’ECOCERT’’ sertifikāts, varat paļauties, ka produktu sastāvdaļas ir dabiskas un iepakojums ir ekoloģiski draudzīgs.
FOUR REASONS NATURE kolekcija ir izveidota Somijā, domājot par ilgtspējīgas attīstības principiem. Tāpēc tā ir lieliska izvēle gan jums, gan videi. Vismaz 95% produktu sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes un vegāniskas. FOUR REASONS NATURE ir greznība, ko jūsu matiem radījusi daba.

Dabīga kosmētika = atbildīga skaistumkopšana

FOUR REASONS NATURE produktu klāsts ir klasificēts kā sertificēti dabiska kosmētika. Bet ko tas īsti nozīmē?

Visas FOUR REASONS NATURE kosmētikā izmantotās sastāvdaļas ir pēc iespējas dabiskākas. Videi draudzīgums, dabiskums un ētiskums ir svarīgas vērtības dabiskas kosmētikas ražošanā un iesaiņošanā. Dabiskās kosmētikas ražotājs var pieteikties sertifikātam, kas izvērtē produktu dabiskumu. Stingrie sertifikāta kritēriji nodrošina, ka produkti atbilst sertificētas dabiskas kosmētikas kvalitātes prasībām. Mūsdienās daudzi produkti tiek tirgoti kā dabiski, bet izvēloties sertificētu produktu, varat būt pārliecināti, ka tas patiešām atbilst dabiskās kosmētikas starptautiskajiem kritērijiem.

Dabīgas sastāvdaļas jebkuram matu tipam

FOUR REASONS NATURE produktu klāstā aktīvās sastāvdaļas ir dabiski augu bāzes ekstrakti, olbaltumvielas un eļļas. To sastāvdaļas pabaro, mitrina, atjauno, kā arī efektīvi palielina apjomu matiem.

EKOLOĢISKĀ UN ĒTISKĀ MATU KOSMĒTIKA

Iestādes, kas piešķir sertifikātus, kontrolē produktu iepakojuma ekoloģisko draudzīgumu- visiem FOUR REASONS NATURE produktu iepakojumiem jābūt pārstrādājamiem vai bioloģiski noārdāmiem. Tiek ņemti vērā arī produktu ētiskie aspekti, jo nav atļautas ģenētiski modificētas sastāvdaļas.
Iestādes, kas piešķir sertifikātus dabiskajai kosmētikai arī prasa izejvielu piegādātājiem pierādīt, ka šīs izejvielas vai jebkura izmantotā tā daļa nav pārbaudīta uz dzīvniekiem.
Dabiskajai kosmētikai ir saistoši tieši tādi paši tiesību akti kā citiem kosmētikas veidiem, tā ir tikpat droša kā “tradicionālā” kosmētika.

ECOCERT® COSMOS NATURAL SERTIFICĒTIE MATU PRODUKTI TIEK
VĒRTĒTI AR AUGSTIEM STANDARTIEM UN STINGRIEM KRITĒRIJIEM:

1. Izejvielām jābūt ražotām no atjaunojamiem dabas resursiem. Ražošanas procesa videi jābūt draudzīgai un produktiem jābūt iepakotiem ekoloģiskos un dabai draudzīgos iepakojumos.

2. Sertificēti dabiskās kosmētikas produkti nedrīkst saturēt nevienu no šīm sastāvdaļām:
Ģenētiski modificētas izejvielas, Parabēnus, Fenoksietanolu, Nanodaļiņas, Silikonus, PEG savienojumus, Sintētiskās smaržvielas un krāsvielas, Dzīvnieku izcelsmes izejvielas. (Ecocert Cosmos Natural sertifikāts ļauj izmantot izejvielas, kuras dzīvnieki ražo dabiski, piemēram, pienu un medu, bet FOUR REASONS NATURE produkti nesatur no dzīvniekiem iegūtas sastāvdaļas; tie ir 100% vegāniski).

3. Pirms produktu laišanas tirgū Ecocert revidents personīgi pārbauda, vai produktu izejvielas, ražošanas procesi un iesaiņojums atbilst kritērijiem.

[hcode_button button_style=”style1″ button_type=”medium” button_text=”url:https%3A%2F%2Fadobe.ly%2F2MIi2GB|title:FOUR%20REASONS%20NATURE%20DIGIT%C4%80LAIS%20PRODUKTU%20KATALOGS|target:%20_blank|”]
Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.