Kā pasargāt savu jauno blondo toni no dzeltēšanas?

Pasargā savu blondo toni no dzeltēšanas!

Dzeltēšana ir blondīņu lielākais bieds. Katra blondīne zina, ka viņas skaistais blondais tonis prasa daudz laika un pūļu, lai tie būtu spīdīgi, veselīgi un galvenais bez dzeltenā pigmenta. Par blondīni nav grūti kļūt, grūtāk ir savu toni uzturēt maksimāli ilgi, kā arī atjaunot to. Blondīnes, kas balina vai reiz ir balinājušas zina, ka pēc katras reizes mati sāk lūzt, kļūst nespodri, trausli, sāk dzeltēt. Šādiem matiem, kas ļoti ātri dzeltē vai tendence uz to– iesakam matus mazgāt ar Eva Professional E-Line Grey šampūnu. Pelēko matu nokrāsas patreiz pārņem sociālos medijus, un pelēki, vēsi mati ir ne tikai jauniešiem. Paredzot šo straujo tendenci, Eva Professional E-Line Grey šampūns ir paredzēts, lai uzlabotu spīdumu un maksimāli mitrinātu dabiski pelēkus un balinātus matus. E-Line Grey šampūns neizmaina  matu krāsu, bet atjauno dabisko spīdumu līdz vēsajam pigmentam matos. Iesakam,jo violetas krāsas pigmenti neitralizē dzeltenos pigmentu toņus, padarot tos iecienīti tīrajos platīna blondos toņos.
Neitralizē nevēlamo dzeltenīgumu brūnajos toņu matos,  kas vēlas brīnišķīgu vēsu brūno krāsu.
Labi piemērots violeti  krāsotiem matiem, jo apstājas sarkanā pigmenta izmazgāšanás.
Šampūna ilgstoša lietošana uztur mitrumu matos, un pasargā matus no nevēlamajiem pigmentiem,izturot vēso,pelecīgo toni ilgāk.
Izstrādāts, lai aizsargātu un rūpētos par dabiski pelēkiem un krāsotiem matiem, palīdzot pagarināt matu krāsas noturību un to kvalitāti.
Satur: Goji un Šikakai ekstraktu.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Required fields are marked *

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies) lai uzlabotu Jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Izmantojot mūsu lapu Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.