FOUR REASONS NATURE

ESIET TUVāk DABAI.

NOVELCIET APAVUS UN sajūtiet zāli.

IZJŪTIET VĒJU SAVOS MATOS

Produkti ir izstrādāti, lai dabiskā veidā akcentētu Jūsu skaistumu, nemazinot produkta efektivitāti. Šie produkti apvieno brīvību un spēku, lai radītu labāku šodienu un rītdienu. Tā kā šim produktu klāstam ir piešķirts ‘’Cosmos Natural ECOCERT’’ sertifikāts, varat paļauties, ka produktu sastāvdaļas ir dabiskas un iepakojums ir ekoloģiski draudzīgs.

Četri iemesli

#1

Augstas kvalitātes produkti

#2

Augu bāzes izejvielas

#3

Dabai draudzīgas sastāvdaļas

#4

Videi draudzīgi iepakojumi

GREZNĪBA, KAS IR DABISKA

 

DABAS SPĒKS JŪSU MATIEM

FOUR REASONS NATURE produktu klāstā aktīvās sastāvdaļas ir dabiski augu bāzes ekstrakti, olbaltumvielas un eļļas.

To sastāvdaļas pabaro, mitrina, atjauno, kā arī efektīvi palielina apjomu matiem.

 

 

EKOLOĢISKĀ UN ĒTISKĀ MATU KOSMĒTIKA

Iestādes, kas piešķir sertifikātus, kontrolē produktu iepakojuma ekoloģisko draudzīgumu. Visiem FOUR REASONS NATURE produktu iepakojumiem jābūt pārstrādājamiem vai bioloģiski noārdāmiem. Tiek ņemti vērā arī produktu ētiskie aspekti, jo nav atļautas ģenētiski modificētas sastāvdaļas.

Iestādes, kas piešķir sertifikātus dabiskajai kosmētikai arī prasa izejvielu piegādātājiem pierādīt, ka šīs izejvielas vai jebkura izmantotā tā daļa nav pārbaudīta uz dzīvniekiem.

Dabiskajai kosmētikai ir saistoši tieši tādi paši tiesību akti kā citiem kosmētikas veidiem, tā ir tikpat droša kā “tradicionālā” kosmētika.

 

 

Videi draudzīgs iepakojums

Iepakojums Four Reasons Nature produktiem ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas, kura ir atkārtojami pārstrādājama. Iepakojumi ir izgatavoti no Anglijā pārstrādātajām piena pudelēm un vāciņi no pārstrādātiem okeānu plastmasas atkritumiem.

 

 

RAŽOTS SOMIJĀ

Mēs vēlējāmies samazināt produktu transportēšanas oglekļa nospiedumu dabā, ražojot tos tuvāk mums. Visi Four Reasons Nature produkti tiek ražoti Somijā.

 

 

Four Reasons Nature domā par rītdienu jau šodien.

PROFESIONĀLIE SALONA KVALITĀTES PRODUKTI

100% Vegāniski

Four Reasons Nature ir pirmā sertificētā, augstas kvalitātes dabīgās kosmētikas salonu profesionālā līnija Somijā.

 

SEKO FOUR REASONS

#fourreasonsnature