fbpx

Parafīna vanniņa

Ja Tavas rokas ir sausas, sasprēgājušas, tad izvēlies šo procedūru un tās kļūs samtainas nieka 30 minūtēs. Procedūra roku ādas mīkstināšanai un nagu stiprināšanai. Patīkami un veselīgi. Šo procedūru piedāvājam kā papildus kopšanu.

Parafīna vanniņa rokām

Šo procedūru var veikt gan rokām, gan kājām, tā īpaši piemērota cilvēkiem, kam patīk dārza darbi vai aktivitātes mitrā un aukstā laikā, jo šādos apstākļos āda kļūst īpaši sausa. Procedūras laikā rokas vai kājas tiek iemērktas vanniņā, kas ir piepildīta ar līdz noteiktai temperatūrai uzkarsētu parafīnu. Parafīna radītais karstums uzlabo asinsriti apstrādājamai vietai, arī tiek noņemts uzkrātais saspringums un spriedze no plaukstām, pēdām.  Ar šādas procedūras palīdzību ir iespējams atbrīvoties no muskuļu un artrīta sāpēm. Terapeitiskos nolūkos procedūra tiek ieteikta cilvēkiem, kuriem ir artrīts, jo šī procedūra izsilda saspringušos/sastingušos roku muskuļus, kā rezultātā cilvēkiem ar šo problēmu roku kustības sagādā sāpes. Regulāri veicot parafīna aplikāciju, sāpes tiek maksimāli neitralizētas. 

Procedūras laikā ar siltuma palīdzību tiek atvērtas poras un izvadīti toksīni, tie uzsūcas parafīnā. Ar parafīna vanniņas palīdzību tiek mitrināts ne tikai ādas virsējais slānis, bet arī dziļāki tās slāņi, tāpēc efekts saglabājas ilgāku laiku. Procedūra veic arī mitrināšanas funkciju.

Kā notiek parafīna vannu procedūra rokām?

Vispirms āda tiek dezinficēta, pēc tam tiek uzklāts mitrinošs losjons, ko viegli iemasē roku vai kāju ādā. Kad rokas vai kājas ir maigi izmasētas, tās tiek iemērktas siltā vaska vanniņā, aptuveni 3 līdz 4 reizes, tādejādi radot vairākas parafīna kārtas. Lai siltums pēc roku mērcēšanas parafīnā saglabātos noteiktu laiku, pa virsu tiek uzvilkti plastikāta vai kāda cita materiāla cimdi vai zeķes, atkarībā no tā, kura vieta tiek apstrādāta. Kopumā šādā stāvoklī apstrādātās rokas vai kājas ir jātur aptuveni 10 līdz 15 minūtes. Procedūras laikā siltuma iedarbībā atveras poras un tiek izvadīti toksīni, kas sasūcas parafīnā. Procedūras laikā mitrinās ne tikai ādas virsējais slānis, bet arī dziļāk, tādējādi efekts saglabājas ilgstoši. Pēc noteikta laika parafīns tiek noņemts un roku ādai kļūst maiga un mitrināta, efekts saglabājas vismaz vienu nedēļu, bet tā noturība ir atkarība ir atkarīga no katra cilvēka individuālajām ādas īpatnībām.

Parafīns ir karsts, taču tā kā tas ir uzkarsēts tikai līdz noteiktai temperatūrai, āda nevar apdegt, turklāt parafīnam arī ir ļoti zema siltuma vadītspēja. Rokas vai kājas tiek iemērktas parafīnā uz ļoti īsu brīdi, kura laikā nevar rasties apdegumi.

Šo procedūru ieteicams veikt cilvēkiem ar sausām un sasprēgājušām rokām.  Ja klienta āda ir krietni novājināta, ar vienu procedūru nepietiks, nepieciešams veikt procedūru kursu.

Procedūra:

  • nodezinficē rokas;
  • sasmērē ar mitrinošu vai barojošu krēmu;
  • Rokas 3 reizes tiek iemērktas siltā parafīna vanniņā, izveidojot tādu kā parafīna cimdu un pēc tam – ietītas mīkstos frotē cimdiņos
  • Procedūras laikā siltuma iedarbībā atveras poras un tiek izvadīti toksīni, kas sasūcas parafīnā
  • Mitrināts tiek ne tikai ādas virsējais slānis, bet arī dziļākie slāņi, tādējādi efekts saglabājas ilgstoši
  • Kontrindikācijas, kad nav ieteicams veikt: iekaisuma procesi ādā, infekciozas ādas saslimšanas
  • Procedūras ilgums: 20 min

 

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.