fbpx

FOUR REASONS 2021. gada rudens matu tendences pārkāpj robežas

Padomā par to, kas Tevi padarītu laimīgu. Vai ieilgušā mājsēde vai darbs no mājām sāk kļūt pārāk garlaicīgs un apnicīgs? Pietrūkst krāsiņas, tekstūras vai tieši otrādi gribas ko pavisam pretēju un crazy? Kas Tevi attur? Esi personība, esi Tu pati.

Rudens matu tendences saskata pārsteidzošas kombinācijas, spēlējas ar kontrastiem, piemēram, ombre tendence iegūst jaunu elpu, kad krāsas tiek mainītas jeb krāsojums tiek veikts reversā. Arī matu griezumam jābūt asimetriskam gan gariem, gan īsiem matiem. Kad viss liek gausties, necīnies – tas pieder mums.

Kad pasaule ir apgriezta kājām gaisā – esi otrāds! Tagad nav īstais laiks pieturēties pie formulām, bet sacelties pret vecajiem ieradumiem un pārņemt grožus. Cik bieži mums tiek teikts, kam mums vajadzētu būt vai ko pareizāk būtu jādara? Tā vietā, lai pieņemtu savu pusi šajā teātrī, kas ir dzīve, mēs varam teikt byyyyye un iet citu ceļu.

Dažreiz ir vieglāk izmēģināt kaut ko pavisam jaunu, nekā ierasto ērto, pazīstamo ceļu vai drošo izvēli. Nav nekas nepareizs, ja esi drošs pats par sevi, bet dažreiz brīvību var atrast tikai tad, kad apgriezies otrādi un paskaties uz to no jauna, taisna leņķa. Rudens modernākā frizūra ir kombinācija ar kaut ko jaunu un uzmundrinoši iedvesmojošu, kā arī to, kas jūs izceļ. Stils atspoguļo valkātāja personību, vienlaikus rada jaunu pārliecību. 

Ieskaties Four Reasons Upside Down Collection AW21 tendenču kolekcijā un iemīlies (kā arī sagatavojies pēkšņam noskaņojumam skriet pie savas frizieres).

 

Reversā ombre

”Kad es biju jaunāka, es sekoju modes pasaulei un atklāju, ka visi modeļi izskatās vienādi. Tas, protams, viegli noved pie tā, ka visi domā, ka konkrētais ideāls ir īstais un skaistākais. Bet kurš pārstāvētu normālus cilvēkus? Katrs ķermenis ir skaists un unikāls: garš, īss, izliektāks vai mazāks.” –Ellena

  Apgrieziet Ombre! Neviens ar gariem matiem nebūtu varējis izvairīties no 2010. gada populārākā matu krāsojuma Ombré. Neuztraucieties, šī tendence, kas joprojām ir pārāk tuvu mums, neatgriezīsies kā iepriekš: šoruden krāsas tiks mainītas. Apgrieztā ombré tehnikā- gaišais tonis mainās uz tumšāku. Šī tendence ir ideāli piemērota ikvienam, kurš vēlas būt jaunu viļņu priekšgalā, pirms stils sasniedz citus. 

     Šo garo un krāšņo matu veidošana sākās ar matu žāvēšanu ar fēnu. Produkti, kas palielina pilnību un saķeri, ir lieliski piemēroti žāvēšanai ar fēnu. Šim stilam tika izmantotas Four Reasons Professional Smoothing Foam putas, kas matu žāvēšanas laikā pievieno mitrumu, kā arī nodrošina aizsardzību pret karstumu. Turklāt matiem tika uzklātas veidošanas putas, lai cirtas dotu maksimālu apjomu. FOUR REASONS ORIGINAL VOLUME MOUSSE. FOUR REASONS ORIGINAL HEAT STYLER tika izsmidzināts uz matiem pirms matu lokošanas.  Pēc matu veidošanas tika izmantots Four Reasons Professional Body Boost, kas rada raupju tekstūru un saķeri maksimālam apjomam. Visbeidzot, pievienojiet spīdumu cirtām ar Four Reasons Professional Dry Shine Spray vai Four Reasons Original Smooth & Shine Serum.

 

Bloki un asas līnijas | Aukstās barakas

“Pirms tam es neuzdrošinājos atklāt savu patieso ES. Man nebija drosmes vienreiz un uz visiem laikiem to sev atzīt vai sākt dzīvot dzīvi, kas, manuprāt, ir pareiza – dzīve, kurā trūkst lietu vai kaut ko maskē. Man pietrūka drosmes būt godīgam pret sevi. Šodien es jūtu sievišķības spēku, ko kādreiz uzskatīju par vājumu: es sevi prezentēju publiski un visiem. ” –Janika

 

Ak, zelta astoņdesmitie gadi. Vai 80. gadu matu tendences  tagad ir spēcīgākas nekā toreiz? Šis griešanas stils vismaz izstaro spēcīgu leņķi, kas ir uzticīgs savam laikam un piemērots arī garākiem griezumiem. Stils parāda arī moderno matu griezumu un moderno priekšējo matu krāsojumu. Drosmīgākie izmēģināja krāsojumu gada sākuma un tas ir uzpalikšanu. Vai jūtaties drosmīgs un atstarojošs, vai vēlaties izsmalcinātāku izskatu? Izveidojiet matu stilu tieši tā kā vēlaties, un spēlējieties ar dažādām krāsām un teksturām!

Šī stila dizains tika sākts ar Four Reasons Professional Root Booster, kas paceļ matu saknes. Four Reasons Professional Salt Mist piešķir raupjumu skandināvu gludiem matiem, atvieglojot to veidošanu. Stils tika pabeigts ar vieglu fiksāciju Four Reasons Professional Finishing Spray. Lai iegūtu gaisīgu satvērienu, varat izmēģināt arī FOUR REASONS ORIGINAL HAIRSPRAY.

 

Gludās pakāpes| Pakāpeniskie sērfošanas viļņi

“Kad apkārt valda haoss, man vislabāk padodas sportot un koncentrēties uz to, kas man patīk. Tā es rūpējos par sevi un savu labklājību, kur rodu iekšēju mieru. “-Simeons

Šis matu stils ir paredzēts tiem, kuriem atpūta nav tikai attieksme, bet arī dzīvesveids. Ja vēlaties izbaudīt dzīvi un izvairīties no stresa, tad šis ir radīts Tev. Vieglais sērfošanas izskats kļūst bezrūpīgs un kopts, ja slāņveida matu lokošanās tiek apvienota ar matu dabisko krāsu, kas raksturo to pašu nokrāsu. Šis stils ir domāts jūsu patiesā rakstura izcelšanai. Neslēp to, FLAUnT It, BABY!

Sērfošanas stila dizainā: mati tika mazgāti ar mitrinošu Four Reasons Original Moisture Shampoo un izsmidzināti ar Four Reasons Original Moisture Mist. Veidošanai pietiek ar izsmidzināmo Four Reasons Original Styling Mist.

 

Sievišķīgais pinkainums| Sievišķīgie rokzvaigznes mati

“Es vienmēr esmu dzirdējis komentārus par manu garumu. Mans augums noteikti vispirms pievērš uzmanību, bet es esmu vairāk par savām fiziskajām īpašībām. Ja kaut kas man zem ādas iet, ka esmu garāka par viņiem, es pārlēkšu un turpināšu ceļu. ”-Venla

Rokzvaigžņu matu griešanas stils vairs nav tikai šīs mērķgrupas īpašums – shag matu griezums brīnišķīgi saliecas sievišķīgākā stilā. Pretēju elementu apvienošana ir pieļaujama: rupjš, bet sievišķīgs pinkains raksts ir apvienots ar matu krāsojumu, kas sajaukta ar diviem pretējiem toņiem, kur gaišā nokrāsa ir pretrunā ar visiem noteikumiem. Bet kā jau teikts: nost ar ierasto perfekcionismu! Tagad jūs varat būt tik disciplinēts, cik vēlaties – un izskatīties lieliski.

Šī satriecošā krāsa tiek panākta ar rozā un fuksijas toņiem no Four Reasons Color Mask Intense tiešās krāsas produktiem. Mati tika mazgāti ar Four Reasons Professional Silky Moisture Shampoo un apstrādāti ar to pašu mitrinošā kondicioniera komplektu. Veidošanā tika izmantots FOUR REASONS PROFESSIONAL STYLING PRIMER UN SMOOTH FOAM. Stils tika pabeigts ar Four Reasons Professional Body Boost matu apjomam un Finishing Spray matu fiksācijai.

Viegls, vieglāks bobs | Mīksta polka

“Iepriekš mana jutība bija vāja. Dzīvojot ar jutīgumu, visas emocijas parādās spēcīgāk, tāpēc sliktās un labās sajūtas ir daudzkārtīgas. Jutīguma stiprās puses, manuprāt, ir empātija, uztveres spējas un dziļāka lietu izpratne. Jutīgumam nepieciešama arī noteikta veida drosme, lai dziļāk stātos pretī un izprastu lietas. ” –Aino

Kad mirdzoši, pūderīgi rozā toņu krāsa tiek apvienota ar īsu, cirtainu polku, tiek radīts maigs un delikāts iespaids. Šis stils izceļ tā valkātāja raksturu, neesot pārāk uzkrītošs vai pārsteidzošs. Polku var veidot, iztaisnojot matus vai uzsverot savu dabisko matu lokošanos, piešķirot stilam savādāku izskatu. Ar rozā nekad nevar kļūdīties – vai man ir taisnība?

Šim rozā cirtainajam mākonim tika pievienots papildus mitrums un spīdums, sākot veidošanu ar Four Reasons Original Smooth & Shine Serum. Four reasons original volume mousse pievienoja saķeri un pilnību, un frizūra tika pabeigta ar nesatricināmu Four Reasons Original Freeze & Shine matu laku.

 

ČOLKA & Blonds (izklaidējieties) | Pakāpeniska un īsa blondīne ar virsrakstu

“Es vienmēr ienīdu, ka nespēju iekļauties tradicionālā vīriešu tēla veidnē. Gurni pārāk plati, viduklis pārāk šaurs, pleci nepietiekami vai zoda līnija nav pietiekami asa, bārda nepieaug. Šodien nolēmu uzvilkt kleitu, vakar uzvalka biksēs, šodien gribu garus matus, rīt ezīti. Neviens nevar ienīst sevi visu mūžu, kāpēc to turpināt. Šodien es mīlu to un sevi vairāk nekā jebkad agrāk. ” –Emīls

Iemīlēties šajā Londonas iedvesmotajā, īsajā un daudzslāņu  jeb pakāpeniskā matu griezuma modelī ar īsu nosaukumu (mēs vismaz jau iemīlējāmies)! Šis stils ir garantēta atbilde, kad jūs meklējat kaut ko jaunu, nevis kārtējo perfekto pazīstamo griezumu. Atkal ir pienācis laiks izmest noteikumus un vecos ieradumus miskastē! Jūs, iespējams, neesat pieraduši pie uzacīm, kas ir nosegtas: tāpēc tagad nogrieziet pieres matus ĪSI un izbaudiet brīvību, ko piešķir šis stils. Krāsas sajūta ir redzama un spilgtums nav jāsamazina. Efektīvs sudraba šampūns, piemēram, Four Reasons Professional No Yellow Shampoo, noņem nevēlamu dzeltenumu, padarot gala rezultātu pievilcīgi spilgti blondu.

FOUR REASONS SMOOTHING FOAM tika izmantotas, lai veidotu šo stilu un panāktu maigumu, veidojamību. Īsu matu stila veidošanai pietiek ar vasku, lai noturētu matus vietā. Izmēģiniet Four Reasons Professional Texture Wax vai Four Reasons Original Matte Paste.

 

Īss un pikants | Īss un spēcīgs

“Mīlēt sevi noteikti ir mūžīgs mācību ceļš mums visiem. No otras puses, tas ir arī pārsteidzošākais – pat stilīgākajiem puišiem, kurus jūs apbrīnojat no attāluma, dažkārt ir sliktās pašcieņas dienas. Atcerieties izpētīt, mīlēt un saprast sevi kā lielāko dārgumu un labāko draugu. Tomēr jūs esat tas tips, ar kuru pavadīsiet visu atlikušo dzīvi. Un jums nav jābūt ugunij katru dienu. Neviens cits. ” –May

Šis stils ir veidots, apvienojot leģendāros 80. gadu un spēcīgākos mūsdienu supermodeļus. Daudzpusīgais stils un pakāpenisks griezums sniedz jums bezgalīgas iespējas ieveidot matus un atrast savu iecienītāko stilu. Šis stils brīnišķīgi izskatās ar salto vaniļu, starp kurām spilgti dzeltenā krāsa saviem skatītājiem kliedz: “Papa don’t Preach!”. Iegūstiet spilgtu krāsu, lai smalki palūrētu zem blondiem matiem lai parādītu to visā tā spožumā.

Lai veidotu šo stilu tika izmantots Four Reasons Professional Styling Primer, piešķirot matiem vieglu saķeri un stilu. Mati tika pabeigti ar Four Reasons Professional Body Boost un Four Reasons Professional Elastic Volume Spray.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.