fbpx

MĀJĀS LIETOJAMĀS KRĀSAS SALONĀ – VAI TO IR IESPĒJAMS IZSKAIDROT?

Vārdi ”Mājas krāsas” parasti profesionālam frizierim liek izskriet ”skudriņām”. Ne tādēļ, ka viņiem būtu bail zaudēt savu darbu, dēļ apbrīnojamiem mājās radītiem matu krāsojumiem. Tieši pretēji. Tikai doma par: mēģināšu izveidot ”Balayage” krāsojumu vai radikālas krāsu maiņas, mājas vannas istabā liek frizieriem notrīsēt; ko iesākt, kad klients ierodas salonā ar vēlmi šo sastrādāto bardaku pēc tam savest kārtībā? Visi iespējams piekrīt, ka ”veikala krāsa” nevar sasniegt tādus pašus rezultātus, kā personalizēts krāsojums pie profesionāla friziera. Kādēļ, tad ieviest mājas krāsas salonos? Vai saloni var pārdot mājas krāsas, kuras nāktu par labu abiem, gan klientam, gan frizierim? Mēs sagatavojām sarakstu ar situācijām, kurās mājas krāsas kļūst patiešām noderīgas.

Mājās lietojamās krāsas ir pelnījušas vietu salonu plauktos – turpini lasīt, lai uzzinātu kāpēc!

KRĀSAS UZTURĒŠANA

Mūsdienu klients sagaida daudz no saviem matu krāsojumiem. Cilvēki vēlas saglabāt savus blondos toņus tīrus, sarkanos mirdzošus un brūnos bagātīgus un krāšņus. Informēts klients zina, kā notonēt savus matus, un produktu klāstu, kuri ir izstrādāti lai kondicionētu un uzturētu matus satriecošus. Tonēšanas spēks Four Reasons Takeaway Color mājas krāsai ir perfekts, lai uzturētu košu un intensīvu toni starp salona apmeklēšanas reizēm.

DROŠĪBAS SAJŪTA

Mēs visi zinām šos klientus, kuri ierodas salonā piektdienas vakarā, cerot ka viņu matus savedīs kārtībā rītdienas ballītei. Nedēļas nogale ir pilnībā aizņemta un nabaga frizierim nav iespēja atrast brīvu brīdi, lai pieņemtu šo klientu. Šis ir tas brīdis, kad pareizi izskaidrota mājas krāsu lietošana izglābj matu krīzi un dienu – un iespējams klients iemācīsies veikt savus pierakstus laicīgi.

MACIŅAM DRAUDZĪGS VARIANTS

Mēs visi dzīvē piedzīvojam dažādas situācijas. Ne visi grib maksāt par matu tonēšanas pakalpojumu katru reizi apmeklējot salonu, vai viņi nevar tikt uz salonu aizņemtā grafika dēļ, vai pandēmija ir ietekmējusi viņu finansiālo stāvokli. Klients kurš šodien izvēlas mājas krāsu, var kļūt par apmierinātu un lojālu salona klientu tuvākajā nākotnē.

NODROŠINI LABĀKU MATU SERVISU, NEKĀ LIELVEIKALS.

Tas ir fakts, ka cilvēki ir vienmēr krāsojuši matus mājās. Klients izvēlas krāsas lielveikalā, un šo izvēli viņš veic diezgan akli. Visos šajos gadījumos Jūsu klients iepriekš iegādājies matu krāsas lielveikalā, tad kādēļ viņiem nepiedāvāt par saprātīgu cenu, salona kvalitātes variantu un tajā pašā laikā palielinot Jūsu peļņu?

Augstas kvalitātes mājas matu krāsa nopirkta salonā un tonis izvēlēts ar friziera palīdzību, garantē lielisku rezultātu. Šis solis arī varētu pamudināt jaunu klientu, vēlāk izmēģināt Jūsu salona pakalpojumus, gūstot tik labu apkalpošanas pieredzi.

Lai panāktu veiksmīgu krāsošanu mājās, ir svarīgi pārliecināties, ka klients nevēlas veikt radikālas pārmaiņas savos matos. Pareizā toņa izvēle ir ļoti svarīga un to būtu nepieciešams apspriest ar profesionāli. Ja klienta vēlmes kļūst pārāk lielas priekš viņa ”Mājas salona”, tad labāk ir izvēlēties pierakstīties pie profesionāla friziera.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.