Permanentais grims

Mēs parūpēsimies, lai Jūs ikdienā patērētu mazāk laika ikdienas skaistumkopšanas rituāliem. Piesakies uz konsultāciju un atrodi sev piemērotāko permanentā grima risinājumu. 

ACU PERMANENTAIS GRIMS

Pakalpojuma cena: 90 – 130 €

Pakalpojuma cena: 70-100 €

Pakalpojuma cena: 60 €

LŪPU PERMANENTAIS GRIMS

Pakalpojuma cena: 130 €

Pakalpojuma cena: 100 €

Pakalpojuma cena: 60 €

UZACU PERMANENTAIS GRIMS

Pakalpojuma cena: 120 €

Pakalpojuma cena: 100 €

Pakalpojuma cena: 60 €

GALVAS FASCIĀLĀ MASĀŽA

Tā ir galvas matainās daļas un kakla dziļā, fasciālā masāža ar kuras palīdzību tiek izmasēti saspringušie muskuļi. Saspringtie muskuļi, ādas sabiezējumi rada sāpīgās galvas ādas sajūtas, bloķējot pietiekamu asinsriti. Jau pēc viena masāžas apmeklējuma pašsajūta uzlabojas. Ar tās palīdzību var atbrīvoties no galvas sāpēm, noguruma, trauksmes, uzlabot sejas ovāla līnijas un stimulēt matu augšanu.

Pakalpojuma cena: 30 € (40 min)

SEJAS MODELĒJOŠĀ MASĀŽA

Ar masāžas palīdzību ir iespējams uzlabot sejas ovāla līnijas, samazināt pietūkumu, uzlabot ādas tonusu un asinriti, mazināt grumbu rašanos un attalināt visus novecošanās procesus. Ar masāžas palīdzību tiek atslābināti sejas un kakla daļas saspringušie muskuļi un uzlabojas to dabīgais tonuss. Pateicoties tam uzlabojas asinsrite, mazinas tūska un āda caur asinsriti tiek apgādāta ar tai nepieciešamajām vielām. Efekta iegūšanai ieteicams veikt masāžu kursu 6 – 8 procedūras, 1 – 2 reizes nedēļā. Lai efektu saglabātu ilgstoši, veikt uzturošās masāžas 1 – 2 reizes menesī.

Pakalpojuma cena: 55 € (1,5 h)