fbpx

Radot ko jaunu – stāsts par Bio-Molecule Repair™ izveidi

Jauna tehnoloģiska inovācija – Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ – piedāvā tirgū jaunu pieeju matu atjaunošanai un aizsardzībai. Kā rodas šādas inovācijas? Ieskatīsimies Four Reasons produktu izstrādes vadītāja un vecākā pedagoga Harri Paananena prātā, lai viņš izskaidrotu produkta izstrādes procesa pirmsākumus.

Pareiza pamatprincipu apguve

Harri sēž studijas Four Reasons krēslā un izskatās mierīgs. Kad tēma pāriet pie jaunu produktu inovācijām, Harri acīs iedegas entuziasma dzirksts:

“Mūsu mērķis ir atbalstīt frizierus, radot papildu pakalpojumus, ko pārdot salonos, koncentrējoties uz mūsu galveno kompetenci, proti, matiem.”

Kādi var būt šie papildu pakalpojumi? Salonos tiek veiktas dažādas matu kopšanas procedūras, tāpēc, papildu pakalpojumiem nepieciešami produkti, kas aizsargā un atjauno matu struktūru. Pieprasījums ir: klienti jau zina, ka šādi pakalpojumi ir pieejami, un tie, kas balina vai krāso matus, ir pieraduši sagaidīt noteiktus papildu pakalpojumus salonu apmeklējumu laikā. “Intensīvas procedūras, profesionālas konsultācijas un profesionālas kvalitātes produkti rada klientiem pievienoto vērtību, ko var iegūt tikai salonos,” skaidro Harri.

No idejas līdz produktam

Pēc Harri teiktā, produktu izstrāde parasti sākas ar priekšizpēti: “Mēs bieži veicam frizieru aptaujas par viņu vajadzībām un problēmām, taču, ir arī problēmas, kas ir apzinātas, bet ne vienmēr formulētas.”

“Mūsdienās ir daudz balināšanas procesu, un matos pārklājas dažādas procedūras, kas var viegli izraisīt matu pārmērīgu stresu. Mēs sākām izstrādāt risinājumu šai problēmai un iecerējām produktu, kas būtu maksimāli efektīvs lietošanai salonā,” rezumē Harri.

Produkta izstrādē bija skaidrs redzējums par to, kas tiek sagaidīts no jaunā produkta: “Jau no paša sākuma mēs zinājām, ka produktu uzklāšanas metodei jābūt pēc iespējas vienkāršākai un ātrākai, un produktiem nevajadzētu paildzināt friziera darbā pavadīto laiku. Produktam jābūt vairāk nekā tikai koncentrētam uz vienu funkciju vai jautājumu.”

Harri atceras produkta izstrādes procesu, kas sākās koronavīrusa pandēmijas sākumā: “Mēs saņēmām pirmos testa paraugus un testējām tos bez aizsargmaskām. Diemžēl produkti bija skarbi gan testētāja, gan modeļa elpošanas sistēmai, tāpēc, mēs, protams, sniedzām atsauksmes ķīmiķiem. Izrādījās, ka laboratorijas testēšana tika veikta tikai ar aizsargmaskām! Tāpēc, rūpīga produktu testēšana ir ārkārtīgi svarīga.”

Plaša produkta testēšana un sadarbība ar ķīmiķiem ļauj laika gaitā attīstīt produktu, papildinot to ar jaunām funkcijām, kas netika ņemtas vērā izstrādes procesa sākumā.

Sākotnējā reakcija testēšanas posmā deva Harijam cerības: “Mēs veicām pusgalvu testus un apkopojām modeļu atsauksmes. Modeles nezināja par veiktajām procedūrām, bet viņas uzreiz pamanīja, ka Bio-Molecule Repair™ pusē mati ir gludāki un labākā stāvoklī salīdzinājumā ar to pusi, kas nebija apstrādāta. Tieši tad es sapratu, ka tie būs populāri.”

Matu aizsardzībai un atjaunošanai

Tirgū jau ir pieejami daudzi produkti, kas ļoti efektīvi aizsargā un atjauno kritiskās saites, kuras uztur matu struktūru – katrs no sava viedokļa. Pēc Harri teiktā, izstrādājot Four Reasons produktu, tika mēģināts pievērsties matu aizsardzībai daudz plašāk, jo matiem tiek nodarīts daudz vairāk kaitējumu nekā tikai vienas saites bojājums. Galu galā tika izstrādāta visaptverošāka matu aizsardzības sistēma.

Lai gan daudzi struktūras atjaunošanas līdzekļi koncentrējas uz matu iekšējo struktūru aizsardzību, tie atstāj novārtā ārējo kutikulas slāni, kam ir būtiska nozīme matu funkcionalitātes nodrošināšanā. Bio-Molecule Repair™ produkti ne tikai aizsargā virskārtu, bet arī aizsargā matu iekšējo struktūru, atjaunojot aminoskābju ķēdes. Bio-Molecule Repair™ tehnoloģija uztur kutikulas slāņa funkcionalitāti, kontrolē pH līmeni, uztur matu mitruma līdzsvaru un atjauno vissvarīgākos matu stāvokļa aspektus, tāpēc, atšķirība ir jūtama un redzama.

Izmēģiniet inovāciju

Bio-Molecule Repair™ Protect Spray

Bio-Molecule Repair™ Shampoo

Bio-Molecule Repair™ Treatment

Bio-Molecule Repair™ Serum

Frizieru pievienotā vērtība

Izmantojot Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produktus, frizieri var piedāvāt saviem klientiem aizsargājošu matu kopšanu, kas jūtama uzreiz pēc procedūras. Tas ir īpaši svarīgi, jo frizieri var drošāk pievērsties tehniskajam darbam, zinot, ka mati saglabāsies labā stāvoklī gan procedūras laikā, gan pēc tās, kad klienti kopj un rūpējas par saviem matiem mājās.

Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produkti ir unikāli un veido savu aizsardzības un atjaunošanas sistēmu, taču, ir arī saderīgi ar visiem pārējiem aizsardzības produktiem vienlaicīgai lietošanai. “Mums patiešām ir izdevies radīt kaut ko tādu, kas ir paaugstinājis friziera darba vērtību,” dalās Harri.

Tiek izstrādāti nākotnes plāni

Kad runa aizvirzās par nākotnes plāniem, Harri neslēpj: “Mēs esam sasnieguši attīstības līknes pirmo virsotni, un mums jau ir izstrādes stadijā papildu produkti zem šī jumta. Es ticu, ka Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ kļūs par sistēmu, kas ļaus sniegt ļoti daudzpusīgu papildu pakalpojumu klāstu matu aizsardzībai salonos un matu kopšanai mājas apstākļos.”

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.