fbpx

Kā pilnvērtīgi izmantot Bio-Molecule Repair™ tehnoloģiju salonā

Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ ir jauna matu aizsardzības un atjaunošanas tehnoloģija, kas paredzēta skaistumkopšanas saloniem. Sara Kumpulainena, Four Reasons produktu izstrādes koordinatore, skaidro, kā un kādās situācijās Bio-Molecule Repair™ produkti vislabāk palīdz frizieriem un klientiem.

Kad laiks ir nauda

Bio-Molecule Repair™ produkti ir lieliski piemēroti darbam salonā. Sāra uzsver Bio-Molecule Repair™ Protect Spray lietošanas vienkāršību, ātru uzklāšanu un īso, četru minūšu apstrādes laiku.

“Kamēr produkts darbojas matos, frizieris var efektīvi sajaukt krāsas, ietaupot vērtīgi laiku.”

Vērtīgs palīglīdzeklis tonēšanai un balināšanai

Pēc balināšanas Bio-Molecule Repair™ Protect Spray jāizmanto arī pirms tonēšanas, ja to prasa matu stāvoklis. Līdzeklis saglabā matu integritāti krāsošanas procedūru laikā. Tas arī aizsargā pret stresu un iespējamiem bojājumiem, ko var izraisīt tonēšana. Jo labākā stāvoklī ir mati, jo labāk turēsies tonis!

Klientiem, kuri regulāri balina matus, tas parasti izraisa nepatīkamu pārklājumu. “Bio-Molecule Repair palīdz novērst stresu un nolietojumu, ko rada matu balināšana un pārklāšanās,” rezumē Sāra.

Apstrādājot matus ar ilgviļņiem

Ja pirms ilgviļņu procedūras vēlaties izmantot pirmapstrādes līdzekli, Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ Protect Spray ir lielisks līdzeklis. Ļoti porainiem matiem izmantojiet Bio-Molecule Protect Spray pēc tam, kad esat noskalojuši ilgviļņu sastāvu, un pirms neitralizatora uzklāšanas. “Šis paņēmiens aizsargā matus un nodrošina labāku noturību,” skaidro Sāra.

Intensīva procedūra bojātiem matiem

Ko darīt, ja klientam ir ļoti bojāti mati, kurus vēl nevajadzētu krāsot? Lai vienmēr piedāvātu klientiem risinājumu, Sāra iesaka intensīvu ārstēšanas procedūru, izmantojot Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produktus: “Uzklājiet uz matiem Bio-Molecule Repair™ Protect Spray un ļaujiet tam iedarboties. Izmazgājiet matus ar Bio-Molecule Repair™ šampūnu un kā kondicionieri izmantojiet Bio-Molecule Repair™ Treatment, pēc tam pabeidziet procedūru, uzklājot Bio-Molecule Repair™ serumu uz dvieli nosusinātiem matiem. Ieteicams Bio-Molecule Repair™ šampūns, maska un serums arī mājas kopšanai!” Salona procedūra atjauno matus, bet mājas kopšana sagatavo tos turpmākai krāsošanai.

Piedāvājiet salona līmeņa kopšanu mājās

Pēc Sāras teiktā, nepārtraukta mājas kopšana ar Four Reasons Professional Bio-Molecule Repair™ produktiem ir ļoti svarīga matu stāvokļa uzlabošanai. Ir lietderīgi kopt matus starp salona apmeklējumiem, lai nodrošinātu, ka salonā veiktās atjaunošanas procedūras netiek izniekotas mājās.

Lai gan Bio-Molecule Repair™ iedarbība ir tūlītēja, tā iedarbība uz matiem ir bezgalīga. Tāpēc, Sāra iesaka klientiem ieteikt kopšanas līdzekļus mājas apstākļos: “Bio-Molecule Repair™ maska un šampūns ir piemēroti ikdienas lietošanai. Bio-Molecule Repair™ serums atjauno un aizsargā matus no vides stresa, termiskās apstrādes un mehāniskiem bojājumiem.

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.