fbpx

Uzacu permanentais grims

Uzacu permanentais grims

 

Ar uzacu permanenta palīdzību ir radusies iespēja uzlabot esošo/trūkstošo uzacu formu tā, lai neviens nenojaustu, ka tās nav dabas dotas.
Pareizi, atbilstoši sejas formai un īpatnībām veidotas uzacis katrai dienai.

Pūdertehnikā, matiņtehnikā vai kombinētajā tehnikā veidotas uzacis lauž stereotipus par uzacu permanentu – tās vairs nav asas, pārlieku tumšas, jūrnieku tetovējuma izskata uzacis, bet gan maksimāli dabīgas un īstas.

 

Pūdertehnikā veidotas uzacis sniedz iespēju pielāgot nepieciešamo krāsas toni un intensitāti katra klienta vēlmēm. Tās var būt vieglas, maigas un gaistošas, vai gaisīgas, bet intensīvāku toni un aizpildījumu.
Šajā tehnikā veidotām uzacīm nav izteiktu kontūrlīniju.
Ļoti saudzīga permanentā grima procedūra, pēc kuras nebūs jāslēpjas, bet droši var doties savās ikdienas gaitās, vai pat apmeklēt kādu saviesīgu pasākumu. Dzīšanas process 4-7 dienas ar minimālu krevelīti. Ja līdz šim ir bijušas bailes par pārspīlēti mākslīgu permanentā grima rezultātu  tad tieši šīs būs uzacis, kuras nepieciešamas.

Matiņtehnikā un kombinētajā tehnikā veidotas uzacis dod iespēju papildināt jau esošo, nepilnīgo uzacu formu, mainīt to, kā arī izveidot dabīga izskata uzacu permanentu tām klientēm, kurām nav uzacu matiņu.

Ir iespēja labot citu meistaru nekvalitatīvi veiktos darbus, koriģējot formu un izvēloties piemērotu krāsas toni. Nav jābaidas un jāsamierinas ar nepareizi izveidotām uzacīm, jo tās ir vienas no svarīgākajiem sejas akcentiem.

Lai panāktu ideālu rezultātu, nepieciešams veikt uzacu permanenta korekciju 1-2 mēnešu laikā pēc pirmreizējās procedūras.
Uzacu dzīšanas laiks 5-10 dienas, atkarīgs no klienta ādas un vielmaiņas īpatnībām.
Uzreiz pēc procedūras uzacu permanenta tonis būs par 1-2 toņiem tumšāks. Krevelītei noejot, tas paliks maigāks.

Procedūras ilgums ir 1,5 – 2 h

Uzacu permanenta noturība ir 1 – 2 gadi. Tas ir atkarīgs no ādas tipa, vielmaiņas, vecuma un dzīves veida.

Procedūru aizliegts veikt bez ārsta atļaujas, ja ir:

Cukura diabēts, C hepatīts, ķīmijas un radio terapijas ārstēšanas laikā, aids, epilepsija, astma, asins recēšanas problēmas, sirds – asinsvadu slimības.

Procedūru nav ieteicams veikt, ja esat grūtniece vai zīdāt bērnu ar krūti, akūtas saslimšanas laikā (gripa, vīrusi, saaukstēšanās u.c.), dermatīta akūtajā fāzē.

Procedūra praktiski nav sāpīga, jo tiek pielietota efektīva gēlveida un šķidrā anestēzija un uzreiz pēc tās, klients nemaz nejūt nepatīkamas sajūtas.

Ieteikumi pirms procedūras:

• Procedūras dienā un dienu iepriekš nelietot alkoholu
• Procedūru nav vēlams veikt pirmajās mēnešreižu dienās, jo šajā periodā ir paaugstināta jutība

Stingri jāievēro pēc procedūras:

• Nedrīkst slapināt
• Nedrīkst berzēt, rīvēt, vai kā citādi plēst krevelīti
• Lietot speciālu krēmu vienreiz dienā, uzklājot minimālu tā daudzumu
• Neapmeklēt pirti, saunu, solāriju, nesauļot uzacu zonu 2 nedēļas pēc procedūras
• Nelietot rūgstošo alkoholu divu dienu laikā pēc procedūras
• Lai veicinātu dzīšanas procesu, kas savukārt ietekmē rezultātu, katrs klients tiek informēts individuāli.

[hcode_button button_style=”style7″ hcode_button_preview_image=”style7″ button_type=”large” hcode_column_animation_style=”zoomInRight” button_text=”url:http%3A%2F%2Fwww.skaistumabars.lv%2Fpermanent-make-up%2F|title:Cenu%20lapa||”]

Atstāt komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar *

Šī mājas lapa ir aizsargāta ar reCAPTCHA un Google, Privātuma politika un Lietošanas noteikumi piekrītu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "Cookies", lai nodrošinātu Jums labāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot www.skaistumabars.lv Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.